Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #47.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Downtown Abbey"

Kõikide Downton Abbey sarja fännide suureks rõõmuks on nüüd sarja järjena valminud suurfilm ka meie videolaenutusse jõudnud. Tegu on kõigi aegade edukaima Inglise draamasarja finaaliga, mis on paljude poolt palavalt armastatud. Seda nii tuttavate tegelaste, põneva süžee ning lummava ajastutruu pildi poolest. On aasta 1927 ja me naaseme taas Yorkshire maakonda Downton Abbey lossi, kus elab Granthami krahv Robert Crawley koos oma kauni naisperega. Elegantset paleed ja tema asukaid ootab ees elu suursündmus ning härrasrahvas ja teenijate vägi on aukartusest ja korraldamise vastutusest oimetu. On oodata kuninglikku visiiti. Hoolimata ehtinglaslikult väljapeetud kommetest ning talitsetud emotsioonidest hakkavad sündmused eskaleeruma täiesti ebasündsal kiirusel. Lossielanike päevad saavad täis segadust, tunnetemöllu ja ootamatuid lahendusi.

Treiler

2. "Voolusõda"

Teiseks uueks tulijaks on põnev ajalooline draama ”Voolusõda”. Film jutustab kolme geeniuse, Thomas Edisoni (Benedict Cumberbatch), Nikola Tesla (Nicholas Hoult) ja George Westinghouse (Michael Shannon) intellektuaalsest mõõduvõtust, mis nõudis tohutut vaimujõudu. Elektrienergia tootmise võimaluste pärast algas karm võistlus, mis lõppes alles 2007. aastal. Lugu näib esmapilgul veidi vanamoelisena, kuid tegelikult on see äärmiselt tänapäevane ja sümboliseerib samu vaimseid lahinguid ja emotsionaalseid vapustusi, mis leiavad praegugi aset Silicon Valleys ja mujal.

Treiler

3. "The Goldfinch"

Draama ”The Goldfinch” on noormehest nimega Theodore, kes oli 13-aastane, kui ta ema Metropolitani muuseumi pommirünnakus surma sai. Tragöödia muudab kogu tema elu ja saadab ta teekonnale, mis on täis leina, süütunnet, enda uuesti leidmist, lunastust ja isegi armastust. Selle kõige keskel hoiab ta kinni ühest katsutavast lootusest, mis tollest kohutavast päevast alles jäi - see on maal pisikesest oksal istuvast linnust. Ohakalinnust.

Treiler

Kui oled Go3 kasutaja

Filmi eest „Los Angelese räpased saladused” parima stsenaariumi Oscariga pärjatud režissööri-stsenaristi Brian Helgelandi („Arved klaariks”, „Saladuste jõgi”) uus film põhineb tõestisündinud lool Londoni kõige kurikuulsamate gangsterite, Reggie ja Ron Kray (mõlemaid kehastab suurepärases rolliesituses Tom Hardy), tõusust ja langusest. „Legend” on traditsiooniline kriminaalpõnevik, mis jutustab 1960ndate salajasest ajaloost ja erakordsetest sündmustest, mis Kray kaksikud kurikuulsaks muutsid.

Osades: Tom Hardy, Emily Browning, Taron Egerton

Režissöör: Brian Helgeland

Treiler

7. veebruaril jõuavad armastatud reisisellid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna voogedastusse oma seitsmenda seiklusega, sedakorda viivad teed ülipõnevasse Jaapanisse!

Reisi jooksul käiakse läbi kogu eksootiline saareriik põhjast lõunasse. „Kaks kanget“ imetlevad Hirosaki õitsvaid kirsipuid ja Okinawa saare randu. Näeme Kyoto geishasid ja Hiroshima linna varemeid. Kristjan ja Teet maadlevad Jaapani ühistranspordisüsteemiga ning proovivad veidraid delikatesse.

Loomulikult külastatakse ka Jaapani pealinna Tokyot, kust Kristjan lubab lahkuda elektroonikat täis kohvriga. TV3 ekraanile jõuab reisisari 27. veebruaril.

Kui oled Telia kasutaja

1. “Jokker” (“Joker”, 2019)

Selle nädala filmid on kõik leitavad meie uuest Oscari filmide kataloogist ja alustame auhinnatud põnevusdraamaga, mis ilmselt toob tänavuselt Oscarite jagamiselt nii mõnegi kuldmehikese koju kaminaservale. Gothamis elab vaimselt ebastabiilne isehakanud koomik Arthur Fleck. Ühiskond teda ei hinda, kaaskodanikud teda ei austa. Mees hakkab langema allakäiguspiraali, mis sisaldab endas nii veriseid kuritegusid kui ka revolutsiooni. Laiemalt räägib film hoiatava loo kurjusest, mis saab alguse hoolimatusest ja ükskõiksusest. Filmi peaosas teeb vapustava rolli Joaquin Phoenix ("Gladiaator"), teistes osades mängivad Robert De Niro ("Taksojuht"), Zazie Beetz ("Deadpool 2") jt. "Jokkeri" lavastas Todd Phillips ("Pohmaka" filmid).

Treiler

2. "Ükskord Hollywoodis" ("Once Upon a Time in Hollywood”, 2019)

Õuduskomöödia. Mickey ja Jules on algajatest kriminaalidest armastajapaar, kes tahavad teises osariigis uut elu alustada. Kui nende auto pärast bensiinijaama röövimist välja sureb, murravad nad sisse lähedalasuvasse majja. Auto varuosade asemel leiavad nad eest hoopis süngeid saladusi tulvil maja ning pealtnäha väga viksid majaomanikud, kes on oma saladuse hoidmise nimel nõus tegema ükskõik mida… Osades Bill Skarsgård ("See"), Kyra Sedgwick ("Vahelevõtja") jt.

Treiler

3. “Tähtede poole” (“Ad Astra”, 2019)

Ulmedraama, mis kandideeris Veneetsia filmifestivalil Kuldlõvile. Filmi tegevus leiab aset lähitulevikus. Meie päikesesüsteemi tabavad ohtlikud energiapursked, mis seavad inimkonna tuleviku küsimärgi alla. Raudse enesekontrolliga kartmatu astronaut Roy McBride (Brad Pitt, "Ükskord Hollywoodis") saadetakse päikesesüsteemi äärealadele, et üles otsida oma isa (Tommy Lee Jones, "Jälitatav"). Meest, kes aastate eest ülisalajase missiooni käigus kadunuks jäi, kahtlustatakse seoses Maad tabanud löökidega… Filmi lavastas James Gray ("Kadunud linn Z”).

Treiler

4. “Lõvikuningas” (“The Lion King”, 2019)

Muinasjutufilm. Lõvipoiss Simba suurim eeskuju on tema isa, lõvikuningas Mufasa. Kuningas õpetab pojale teadmisi ja oskusi, et temast oma mantlipärija kasvatada. Ent uueks kuningaks tahab saada ka Mufasa kibestunud vend Scar, kes haub kurja salaplaani. Simba reedetakse ja saadetakse kodukandist minema. Õnneks leiab ta endale uued sõbrad ja peagi on käes aeg võtta sisse oma õige positsioon suures eluringis. Filmi tegelased räägivad eesti keeles, neile andsid oma hääle Valter Soosalu, Kalle Sepp, Mait Malmsten, Marko Matvere jt.

Treiler

5. "Lelulugu 4” (“Toy Story 4”, 2019)

Kaasahaarav südamlik animaseiklus. Neljas osa ülipopulaarsete "Lelulugude" sarjast toob taas kokku kauboi Woody ja tema sõbrad. Nüüd on Woodyl uus omanik Bonnie, kes on väga kiindunud isemeisterdatud mänguasja nimega Luhvik. Bonnie võtab kõik lelud kaasa perereisile, ent Luhvik üritab põgeneda. Woody püüab Luhvikut päästa, satub kokku ammu kadunuks peetud sõbra Bo Peepiga ja jääb lõksu vanakraamipoodi, kus tegutsevad õelad ja omakasupüüdlikud lelud… Filmi tegelased räägivad eesti keeles, neile andsid oma hääle Andres Raag, Kaisa Selde, Mikk Jürjens, Indrek Ojari, Priit Võigemast jt.

Treiler

Kui oled Crunchyrolli kasutaja

1. “Dr. Stone” (2019-?)

Tuhanded aastad peale seda kui salapärane fenomen muutis kõik inimkonna kivikujudeks, äkiliselt ärkab ülesse erakordselt intelligentne teadusest juhitud noormees Senku Ishigami. Seistes silmitsi kivistunud maailma ja inimtsivilisatsiooni lõpuga, võtab Senku vastu otuse teaduse abil terve maailm päästa. Koos enda lapsepõlve sõbraga Taiju Oki, kes ärkas ülesse samal ajal, hakkavad nad maailma algusest peale ülesse ehitama, kasutades selleks sellist imelist relva nagu teadus!

Treiler

2. “Welcome to Demon School! Iruma-kun” (2019-?)

Suzuki Iruma on 14 aastat vana poiss,kes leiab ennast vastu tahtmist deemonite maailmast, kuna vanemad müüsid tema hinge vanale ja võimsale deemonile, kelle ainukene soov on lapselast omada. Poisi uus vanaisa pole mitte ainult esideemon, vaid ka deemonite kooli juhata, kus nüüd Iruma õpinguid alustama on sunnitud. Juba esimesel koolipäeval ootavad teda üllatused, milleks ta valmis ei ole. Ainukene küsimus on hetkel, et kas ülim pasifist suudab eksisteerida koos vägivaldsete deemonitega?

Treiler

3. “Black Clover” (2017-?)

Maailmas, kus maagia määrab kõike, jäetakse kaks poissi Asta ja Yuno orbudekodu ukse taha. Yuno on erakordselt andekas maag, samal ajal kui Astal pole maagiast raasugi - mis on haruldane. Teismelistena saavad mõlemad enda võlurite raamatud. Yuno saab legendaarse raamatu samal ajal kui Asta saab tundmatu anti-maagia raamatu. Asta ja Yuno on sõbrad ja rivaalid, sest koos võidelda kurjuse vastu ja sama tiitlu nimel - võlurite kuningas.

Treiler

4. “My Hero Academia” (2016-?)

Izuku elab maailmas, kus enamus inimesi omavad supervõimeid. Tema suurimaks unistuseks on saada kangelaseks, kuid tal ei ole endal mingisuguseid võimeid. Ühel päeval ta kohtab maailma võimsama kangelasega All Might ning ta saab uskumatu kingituse. Ja juba natukene peale seda astub ta kõige tuntumasse superkangelaste kooli ja võtab endale nime Deku. Siit algab tema lugu.

Treiler

5. “Re:ZERO -Starting Life in Another World-” (2016)

Natsuki Subaru on täiesti tavaline koolipoiss, kes teel toidupoest koju leiab ennast äkiliselt täiesti uuest maailmast. Suures segaduses kohtab ka hõbedaste juustega tüdrukut, kes päästab poisi elu. Poiss on otsustanud temale tagasi maksta, aidates tal leida, mida tüdruk otsib, kuid see maailm pole päris tavaline ning ka poiss teisest maailmast pole päris see, mida tüdruk oskaks oodata.

Treiler

Kui oled Netflixi kasutaja


1. "Ragnarok"

Keegi pole võidelnud Põhjamaade hiiglaste vastu - kuni tänaseni. Uus kangelane tõuseb selles verivärskes Netflixi fantaasiaseriaalis.

Treiler

2. "Omniscient"

Linnas kus kõik inimesed ja tegevused on 24/7 jälgimise all, peab noor tehnika ettevõtte töötaa kõik droonid üle kavaldama, et uurida mõrva. Tegemist on Brasiilia ulmedraama seriaaliga.

Treiler

3. "Cagaster of an Insect Cage"

Suured putukad, kes söövad inimesi. Tüdruk, kellel on salapärane minevik. Ja noor putukate tõrjuja, kes on liiga hea enda töös.

Treiler

4. "Ares"

Noor Amsterdami tüdruk liitub salajase kultusega, mis eksiteerinud äärmiselt pikka aega. Nüüd tüdruk peab otsustama, kas ja kuidas enda positsiooni seal grupeeringus tõsta. Tegemist on Hollandi õudusseriaaliga.

Treiler

5. "The Stanger""

Meil kõikidel on saladused. Harlan Cobeni romaani põhjal vändatud seriaal "The Stranger" sunnib inimesi silmitsi ühe hirmsa küsimusega - kui hästi me tunneme inimesi endale kõige lähemal? Lugu keskendub pereisale, kes teeb enda naise kohta šokeeriva avastuse. Ülesse astuvad Richard Armitage ("The Hobbit" triloogia), Siobhan Finneran ("Downtown Abbey") ja Hannah John-Kamen ("Black Mirror", "Ready Player One").

Treiler

6. "Luna Nera""

Värske romantiline fantaasiaseriaal viib vaataja 17. sajandi Itaaliasse, kus noor nõid avastab enda saatuse teiste nõidade keskel. Samal ajal tüdruku poiss-sõbra isa püüab ta kinni nõidumise eest, mis käivitab kontrollimatu sündmuste ahela.

Treiler

7. "Locke & Key""

Kolm õde-venda on sunnitud kolima ema juurde elama kui isa ära sureb. Seal ema suured ja salapärases valduses nad leiavad müstilised võtmed, mis lukustavad lahti supervõimed ja saladused, mille jaoks noored veel valmis ei ole.

Treiler

Kui oled Amazon Prime Video kasutaja


1. "Treadstone"

Matt Damoni Jason Bourne'i filmiseeria põhjal loodud Amazoni seriaal "Treadstone" räägib sellest samast salajasest programmist, mille abil loodi ka superagent Jason Bourne. Seriaali looja on Tim Kring ("Heroes", "Touch").

Treiler

2. "The Report"

CIA piinamisraporti loomist kajastava filmi peaosas on Adam Driver.

Treiler

3. "Fleabag"

"Fleabag" võitis hiljuti kaks Kuldgloobust ning on kahe hooajaga muutnud näitleja ja stsenaristi Phoebe Waller-Bridge'i üheks nõutumaks stsenaristiks, kes aitas hiljuti kirjutada ka uut Bondi-filmi "007: Surm peab ootama".

Treiler

4. "Star Trek: Picard"

Star treki fännide üks suurimaid lemmikud on tagasi. Kapen Jean-Luc Picard on nüüd admiral ja elab rahulikku elu, kui äkitselt ilmub tema ellu noor tütarlaps, kellel on seletamatu side komandör Dataga - Picardi parim sõber ja sünteetiline eluvorm. Ülesse astuvad Sir Patrick Stewart ja Isa Briones ("Lonely Boy", "Takers").

Treiler

5. "Bad Boys" ja "Bad Boys II"

Samal kui kinodes on meeste viimane seiklus on hetkel saadaval mõlemad eelmised. Hea võimalus üheks mõnusaks filmiõhtuks.

Treiler

Kui oled Apple TV+ kasutaja


1. "Little America"

Apple TV+ originaalne seriaal keskendub immigrantide elule USAs. Igapäevane jagelemine, huumor ja inspireeriv tegevustik, mille aluseks on võetud Epic Magazine kirjutised päriselt elanud immigrantidelt. Ülesse astuvad Conphidance ("American Gods", "Atlanta"), Jearnest Corchado ("The Blacklist") ja Mélanie Laurent ("Now You See Me").

Treiler

2. "For All Mankind"

Ronald D. Moore ("Battlestar Galactica") loodud ulmeseriaal kujutab maailma, kus Nõukogude Liit jõudis esimesena Kuule ja kus kosmoseralli kunagi ei lõppenud.

Treiler

3. "See"

Ülimalt verise ja vägivaldse postapokalüptilise seriaali peaosas on Jason Momoa ning loojaks Steven Knight ("Peaky Blinders").

Treiler

4. "The Morning Show"

Draamaseriaali "The Morning Show" peaosades on Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ja Steve Carell.

Treiler

5. "Servant"

M. Night Shyamalani ("Kuues meel", "Purunematu", "Lõhestunud", "Klaas") loodud õudusseriaal, kus beebi kaotanud pere palkab lapsehoidja enda asendusnukule, kuna pereema pole veel mõistnud, mis juhtus. Ühel hommikul on nuku asemel tagasi päris beebi ning veidrad sündmused hakkavad juhtuma.

Treiler