Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde ning nad kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel on keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #47.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile.

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Terminaator: sünge saatus"

Hea uudis Terminaatori saaga fännidele! Elisa Elamuse videolaenutusest leiab nüüd saaga uusima filmi ”Terminaator: sünge saatus”! Pea kaks aastakümmet peale «Terminaator 2: Kohtupäev» sündmusi on Terminaator tagasi. Sarah Connoril tuleb noore Dani Ramose ja tema sõprade päästmiseks vastu astuda lähitulevikust saabunud tapjarobotile. Robotil on vaid üks eesmärk – tappa isik, kellest kujuneb üks juhtkujusid inimeste suures sõjas masinate vastu. Osades näeme vanu tuttavaid Arnold Schwarzenegger’it ning Linda Hamiltoni.

Treiler

2. "Parasiit"

Kui sul seni veel on nägemata selle aasta Oscaritel võidutsenud ”Parasiit”, siis nüüd on küll viimane aeg see ära vaadata. Või uuesti vaadata. Neli Oscarit (s.h ka aasta parim film) võitnud Lõuna Korea filmis on omavahel põimunud komöödia, põneviku, krimi ja draama elemendid, moodustades ühe võimsa terviku. Üks suvaline kelder ühes Seouli agulis Koreas. Kimide perekonna poeg ja tütar üritavad kemmergus ülemise korruse äri wifit varastada, ema voldib kokku pitsakarpe (mis on ka pere ainus “ametlik” sissetulek), isa aga kamandab tänavalt mööduvat prussakamürki pritsivat autot nähes aknaid avama, et korterile tasuta tõrjet saada. Ühiskonna põhjakihti kuuluva, ent kokkuhoidva perekonna jaoks avaneb aga peagi elu võimalus, sest nende poeg kutsutakse inglise keele eraõpetajaks ülirikkuritest Parkide villasse. Pärast rida osavaid (ja ülimalt koomilisi) manipulatsioone on terve Kimide perekond teenindamas miljonäride perekonda, kellel pole pole õrna aimugi, et need inimesed omavahel kuidagi seotud on. Ja see on sisuliselt alles loo sissejuhatus…

Treiler

3. "Rännuhimu"

Uue filmina soovitame vaadata ka ”Rännuhimu”, kus peaosas säravad Jennifer Aniston ning Paul Rudd.
George ja Linda elavad stressirikast elu Manhattanil. Kui George madalamale ametipostile viiakse, jääb neile vaid üks valik: kolida George’i kohutava venna juurde Atlantasse. Teel Atlantasse jääb neile ette Elysium, idülliline kommuun, mis koosneb värvikatest tegelastest, kes vaatavad asjadele täiesti erineva pilguga. Kas Elysium on George’i ja Linda jaoks uus algus või tekitab maailmavaate muutmine rohkem probleeme kui kasu? Film ootab sind Elisa Elamuse videolaenutuses.

Treiler

PS! Elisa Huubis saavad kõik suured filmi- ja kinomaailma fännid kuni 24.veebruarini vaadata nii mitu korda kui süda kutsub kõiki selle aasta Oscari gala parimaid hetki: kes sai Oscari ja mille eest ta selle sai, kes ilma jäi ning ka kes tänas oma kõnes ema/isa ja mis kleiti keegi täpselt kandis. Oscari gala kokkuvõtte on eestikeelsete subtiitritega.

Kui oled Go3 kasutaja

Vastabiellunud Georgina elu paisatakse segi, kui naise miljardärist abikaasa salapärastel asjaoludel sureb. Ootamatu tragöödia järel leiab naine end ümbritsetuna saladustest ja vägivallast ning ta asub paljastama tõde abikaasa surma taga.

Osades: Iwan Rheon, Lena Olin, Adrian Lester, Julia Stiles

Režissöör: Neil Jordan

Treiler

Kogenud muusiku Jackson Mayne'i elu muutub hetkel, kui tema tee ristub majanduslikes raskustes rabeleva artisti Ally'ga, kellesse ta koheselt armub. Jackson tirib Ally, kes on loobumas oma unistusest kord lauljaks saada, rambivalgusesse. Ja ehkki Ally karjäär läheb tõusuteed, on nende omavaheline suhe määratud nurjumisele, kuna Jackson peab halastamatut võitlust oma sisemiste deemonitega.

Osades: Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott

Režissöör: Bradley Cooper

Treiler

Kui oled Telia kasutaja


1. “Terminaator: Sünge saatus” ("Terminator: Dark Fate”, 2019)

Ulmeseiklus, kuues film legendaarsete "Terminaatori" märulite sarjast. Film on otsene järg 1991. aasta kassahitile "Terminaator 2: Kohtupäev", millest on uue filmi sündmuste toimumise ajaks möödas enam kui kaks aastakümmet. Toona hoidis Sarah Connor ära Kohtupäeva ja kirjutas ümber inimkonna saatuse. Nüüd saabub tulevikust uus ja üliohtlik Terminaator, kelle eesmärk on tappa Mehhikos elav Dani Ramos. Dani ellujäämine sõltub kahest naisest: täiustatud supersõdur Grace'ist ja lahingutes karastunud Sarah Connorist. Osades Linda Hamilton ("Terminaator 2: Kohtupäev"), Arnold Schwarzenegger ("Palgasõdurid"), Mackenzie Davis ("Tully") jt.

Treiler

2. “Downton Abbey” (2019)

Samanimelise Briti ülieduka teleseriaali jätkuna valminud romantiline draama. Filmi tegevus saab alguse aastal 1927, mil jõuka krahv Crawley perekond ootab kuningapaari visiiti. Nii lossi aadlikest elanikud kui teenijapere on tähtsa külaskäigu eel paanikas, punutakse ohtralt intriige ja tunded keevad üle. Film on täis luksuslikku kõrgklassi elustiili, kvaliteetset inglise huumorit, romantikat ja loomulikult ka skandaale. Osades Maggie Smith ("Harry Potteri" filmid), Hugh Bonneville ("Paddington"), Imelda Staunton ("Vera Drake") jt.

Treiler

3. "Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu” (2013)

Filmi peategelaseks on laulev paadipõgenikust apelsinipoiss Maroc Orange, kes unistab vabadusest. Laulvaid teokarpe kollektsioneeriv sidrunitüdruk Lisa Limone otsib armastust. Lisa isa, kes on suure ketshupitehase ja tomatipõllu omanik, armastab raha. Ja siit algabki ooperlik lugu: Armetu Maroc põgeneb vaesunud kodumaalt (nt. Põhja-Aafrika) oma kaaslastega tormisel merel võideldes "tõotatud maale" (nt. Lõuna-Euroopa), kus loodetud demokraatia ja pidude asemel sunnitakse teda tööle – tomateid korjama. Kuid saatus on elus pettunud apelsini jaoks helde – isekast sidrunist Lisast saab filmi käigus ootamatult õnnetu Maroci armastaja ja vabastaja ning apelsinide revolutsiooni kaasosaline. Kõik toimuks justkui unenäos – demokraatia nimel õhitakse maju ja ketsupist tehakse taas tomateid! Mässumeelest ja armastusest õhkuv muusikaline film päädib Lisa ja Maroci dramaatilise ühtesulamisega, mis on magushapu segu apelsini ja sidruni armastuse viljast! Vaata filmi tasuta.

Treiler

4. “Lõvikuningas” (“The Lion King”, 2019)

Muinasjutufilm. Lõvipoiss Simba suurim eeskuju on tema isa, lõvikuningas Mufasa. Kuningas õpetab pojale teadmisi ja oskusi, et temast oma mantlipärija kasvatada. Ent uueks kuningaks tahab saada ka Mufasa kibestunud vend Scar, kes haub kurja salaplaani. Simba reedetakse ja saadetakse kodukandist minema. Õnneks leiab ta endale uued sõbrad ja peagi on käes aeg võtta sisse oma õige positsioon suures eluringis. Filmi tegelased räägivad eesti keeles, neile andsid oma hääle Valter Soosalu, Kalle Sepp, Mait Malmsten, Marko Matvere jt.

Treiler

5. "Lelulugu 4” (“Toy Story 4”, 2019)

Kaasahaarav südamlik animaseiklus. Neljas osa ülipopulaarsete "Lelulugude" sarjast toob taas kokku kauboi Woody ja tema sõbrad. Nüüd on Woodyl uus omanik Bonnie, kes on väga kiindunud isemeisterdatud mänguasja nimega Luhvik. Bonnie võtab kõik lelud kaasa perereisile, ent Luhvik üritab põgeneda. Woody püüab Luhvikut päästa, satub kokku ammu kadunuks peetud sõbra Bo Peepiga ja jääb lõksu vanakraamipoodi, kus tegutsevad õelad ja omakasupüüdlikud lelud… Filmi tegelased räägivad eesti keeles, neile andsid oma hääle Andres Raag, Kaisa Selde, Mikk Jürjens, Indrek Ojari, Priit Võigemast jt.

Treiler

Kui oled Crunchyrolli kasutaja


1. “Dr. Stone” (2019-?)

Tuhanded aastad peale seda kui salapärane fenomen muutis kõik inimkonna kivikujudeks, äkiliselt ärkab ülesse erakordselt intelligentne teadusest juhitud noormees Senku Ishigami. Seistes silmitsi kivistunud maailma ja inimtsivilisatsiooni lõpuga, võtab Senku vastu otuse teaduse abil terve maailm päästa. Koos enda lapsepõlve sõbraga Taiju Oki, kes ärkas ülesse samal ajal, hakkavad nad maailma algusest peale ülesse ehitama, kasutades selleks sellist imelist relva nagu teadus!

Treiler

2. “Welcome to Demon School! Iruma-kun” (2019-?)

Suzuki Iruma on 14 aastat vana poiss,kes leiab ennast vastu tahtmist deemonite maailmast, kuna vanemad müüsid tema hinge vanale ja võimsale deemonile, kelle ainukene soov on lapselast omada. Poisi uus vanaisa pole mitte ainult esideemon, vaid ka deemonite kooli juhata, kus nüüd Iruma õpinguid alustama on sunnitud. Juba esimesel koolipäeval ootavad teda üllatused, milleks ta valmis ei ole. Ainukene küsimus on hetkel, et kas ülim pasifist suudab eksisteerida koos vägivaldsete deemonitega?

Treiler

3. “Black Clover” (2017-?)

Maailmas, kus maagia määrab kõike, jäetakse kaks poissi Asta ja Yuno orbudekodu ukse taha. Yuno on erakordselt andekas maag, samal ajal kui Astal pole maagiast raasugi - mis on haruldane. Teismelistena saavad mõlemad enda võlurite raamatud. Yuno saab legendaarse raamatu samal ajal kui Asta saab tundmatu anti-maagia raamatu. Asta ja Yuno on sõbrad ja rivaalid, sest koos võidelda kurjuse vastu ja sama tiitlu nimel - võlurite kuningas.

Treiler

4. “Sword Art Online” (2012-?)

Lähitulevikus on ülipopulaarne VRMMORPG (virtuaalse reaalsuse massiliselt mängitav online rollimäng) nimega Sword Art Online. Mängijad saavad kõike kontrollida enda kehaga läbi tehnoloogia nimega Nerve Gear. Ühel päeval mängijad avastavad, et nad ei saa välja logida, sest mängu looja hoiab neid pantvangis. Kui mängijad surevad mängus, siis surevad ka päriselus ning ainukene võimalus pääsemiseks on võita mängu kõik 100 korrust.

Treiler

5. “Mob Psycho 100” (2016-?)

Kageyama Shigeo on "Mob", kes ei oska ennast väljendada, kuid tema õnneks/õnnetuseks on tal ka üleloomulikud telekineetilised võimed. Ta proovib elada normaalset elu, kuid mida emotsionaalsemaks ta muutub, seda hullemaks ta muutub. Poiss elab võltside inimeste keskel, otsides enda kohta, suheldes kummitustega ja võideldes vaimudega. Tegemist on kuula ONE autoriga, kes on loonud ka näiteks "One Punch Man".

Treiler

Kui oled Netflixi kasutaja

1. "Ragnarok"

Keegi pole võidelnud Põhjamaade hiiglaste vastu - kuni tänaseni. Uus kangelane tõuseb selles verivärskes Netflixi fantaasiaseriaalis.

Treiler

2. "Omniscient"

Linnas kus kõik inimesed ja tegevused on 24/7 jälgimise all, peab noor tehnika ettevõtte töötaa kõik droonid üle kavaldama, et uurida mõrva. Tegemist on Brasiilia ulmedraama seriaaliga.

Treiler

3. "Cagaster of an Insect Cage"

Suured putukad, kes söövad inimesi. Tüdruk, kellel on salapärane minevik. Ja noor putukate tõrjuja, kes on liiga hea enda töös.

Treiler

4. "Ares"

Noor Amsterdami tüdruk liitub salajase kultusega, mis eksiteerinud äärmiselt pikka aega. Nüüd tüdruk peab otsustama, kas ja kuidas enda positsiooni seal grupeeringus tõsta. Tegemist on Hollandi õudusseriaaliga.

Treiler

5. "The Stanger""

Meil kõikidel on saladused. Harlan Cobeni romaani põhjal vändatud seriaal "The Stranger" sunnib inimesi silmitsi ühe hirmsa küsimusega - kui hästi me tunneme inimesi endale kõige lähemal? Lugu keskendub pereisale, kes teeb enda naise kohta šokeeriva avastuse. Ülesse astuvad Richard Armitage ("The Hobbit" triloogia), Siobhan Finneran ("Downtown Abbey") ja Hannah John-Kamen ("Black Mirror", "Ready Player One").

Treiler

6. "Luna Nera""

Värske romantiline fantaasiaseriaal viib vaataja 17. sajandi Itaaliasse, kus noor nõid avastab enda saatuse teiste nõidade keskel. Samal ajal tüdruku poiss-sõbra isa püüab ta kinni nõidumise eest, mis käivitab kontrollimatu sündmuste ahela.

Treiler

7. "Locke & Key""

Kolm õde-venda on sunnitud kolima ema juurde elama kui isa ära sureb. Seal ema suured ja salapärases valduses nad leiavad müstilised võtmed, mis lukustavad lahti supervõimed ja saladused, mille jaoks noored veel valmis ei ole.

Treiler

Kui oled Amazon Prime Video kasutaja

1. "Treadstone"

Matt Damoni Jason Bourne'i filmiseeria põhjal loodud Amazoni seriaal "Treadstone" räägib sellest samast salajasest programmist, mille abil loodi ka superagent Jason Bourne. Seriaali looja on Tim Kring ("Heroes", "Touch").

Treiler

2. "The Report"

CIA piinamisraporti loomist kajastava filmi peaosas on Adam Driver.

Treiler

3. "Fleabag"

"Fleabag" võitis hiljuti kaks Kuldgloobust ning on kahe hooajaga muutnud näitleja ja stsenaristi Phoebe Waller-Bridge'i üheks nõutumaks stsenaristiks, kes aitas hiljuti kirjutada ka uut Bondi-filmi "007: Surm peab ootama".

Treiler

4. "Star Trek: Picard"

Star treki fännide üks suurimaid lemmikud on tagasi. Kapen Jean-Luc Picard on nüüd admiral ja elab rahulikku elu, kui äkitselt ilmub tema ellu noor tütarlaps, kellel on seletamatu side komandör Dataga - Picardi parim sõber ja sünteetiline eluvorm. Ülesse astuvad Sir Patrick Stewart ja Isa Briones ("Lonely Boy", "Takers").

Treiler

5. "Bad Boys" ja "Bad Boys II"

Samal kui kinodes on meeste viimane seiklus on hetkel saadaval mõlemad eelmised. Hea võimalus üheks mõnusaks filmiõhtuks.

Treiler

Kui oled Apple TV+ kasutaja

1. "Mythic Quest: Raven's Banquet"

Apple TV+ originaalne seriaal keskendub videomängu stuudiole ja nende igapäevastele muredele. Tegemist on komöödiaga, mis vaatab fiktiivse videomängu Mythic Quest telgitagustesse momendil kui nad on välja andmas suurt uuendust nimega Raven's Banquet. Tõeliselt huumoriks pilguheit kulisside taha.

Treiler

2. "For All Mankind"

Ronald D. Moore ("Battlestar Galactica") loodud ulmeseriaal kujutab maailma, kus Nõukogude Liit jõudis esimesena Kuule ja kus kosmoseralli kunagi ei lõppenud.

Treiler

3. "See"

Ülimalt verise ja vägivaldse postapokalüptilise seriaali peaosas on Jason Momoa ning loojaks Steven Knight ("Peaky Blinders").

Treiler

4. "The Morning Show"

Draamaseriaali "The Morning Show" peaosades on Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ja Steve Carell.

Treiler

5. "Servant"

M. Night Shyamalani ("Kuues meel", "Purunematu", "Lõhestunud", "Klaas") loodud õudusseriaal, kus beebi kaotanud pere palkab lapsehoidja enda asendusnukule, kuna pereema pole veel mõistnud, mis juhtus. Ühel hommikul on nuku asemel tagasi päris beebi ning veidrad sündmused hakkavad juhtuma.

Treiler