"Kinoveebi Jututoa" 51. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud ("Winter of the Dead", "Zombie Fever 3D", "Soviet Zombie Invasion", "Polygon 2", "Shopping Tour", "Luke Cage", House", "Voice", "Pete Davidson: Alive from New York", Castlevania").

Seejärel anname hinnangud kinofilmidele "Ohvitser ja spioon", "Asjad, millest me ei räägi", "Jagaa: Sünge metsa õudus". Räägime ka filmidest "Nähtamatu mees" ja "Helisev muusika".

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi - ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? ("Winter of the Dead", "Zombie Fever 3D", "Soviet Zombie Invasion", "Polygon 2", "Shopping Tour", "Luke Cage", House", "Voice", "Pete Davidson: Alive from New York", Castlevania")

1:08:03 Anname hinnangud kinofilmidele "Ohvitser ja spioon", "Asjad, millest me ei räägi", "Jagaa: Sünge metsa õudus". Räägime ka filmidest "Nähtamatu mees" ja "Helisev muusika".

1:57:26 Filmiuudised meilt ja mujalt.

2:26:56 Nädala filmi - ja seriaalisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.