1. Uus Eesti dokumentaalfilm ”Südamering” on nüüd ka Elisa videolaenutuses. Film jälgib rühma täiskasvanuid ja nende lapsi, kes 2014. aasta suvel otsustavad loobuda harjumuspärasest elukorraldusest ning asutavad teadlikult Eesti esimese ökokogukonna. Nad panevad oma säästud kokku ja ostavad kamba peale vana mõisakompleksi — 3750 ruutmeetri jagu poollagunenud hooneid koos selle juurde kuuluva 33 hektari põllumaaga. Enne neid paiknes seal hooldekodu. Kokku kolib sinna elama viis peret, 12 täiskasvanut ja 6 last. Nende eksperiment sai innustust üle maa levivast ökokogukondade liikumisest, et katsetada väiksemas koosluses uut elukorraldust, mille keskmes on vägivallatud harmoonilised suhted, koostöö, loodushoid, permakultuur ja inimese väike jalajälg. Dokumentaalfilm jälgib ühe kogukonna dramaatilisi arenguid viie aasta jooksul, nende mesinädalatest laialiminekuni.

2.Jaapani poolt parima võõrkeelse filmi Oscari kategoorias nomineeritud olnud ”Poevargad” on nüüd olemas ka Elisas! Film linastus ka Pimedate Ööde Filmifestivalil ning sai Cannnes’i Kuldse Palmioksa omanikuks! Osamu Shibata elab koos oma naise ja kahe lapsega kusagil Tokyo äärelinnas. Mõlemad teevad küll lihtsat tööd, ent äraelamiseks toetuvad nii nendega ühe katuse all elava vanaema pensionile kui ka hästi läbi mõeldud poevargustele. Ühel päeval märkab Osamu tänaval külmetamas väikest armast kodutut tüdrukut Jurit, kelle ta samuti oma ühtehoidva perekonna hoole alla võtab. Juhuslikult märkavad selle omapärase kommuuni liikmed, et telekas räägitakse, et Juri on teadmata kadunud ja teda otsitakse taga. Peagi käivitub ootamatu sündmuste jada, mis pöörab pahupidi ettekujutuse sellest perekonnast ning toob välja vaka all peitunud saladused ja luukered, mis seni ühtse löögirusikana toiminud koosluse laiali paiskab


3. Lastele on vaatamiseks tore koguperefilm ”Belle ja Sebastien 3: Viimane peatükk”. Möödunud on kaks aastat, mil viimati kohtusime Sébastieni ja tema truu sõbra, Pürenee mäestikukoera Belle'iga. Sébastien on sirgunud 12aastaseks ning Belle'i pesakonnas on kasvamas kolm imearmsat kutsikat. Pärast eelmistes osades kogetud katsumusi on lahutamatud sõbrad end oma uues kodus mõnusalt sisse seadnud ja naudivad looduslähedast elu maalilises mägikülas Prantsuse Alpides.


4.Praeguses olukorras, kus teatrites kohapeal ei ole võimalik käia, toob Elisa Tallinna Linnateatri etendused tasuta enda Elisa Elamuse kaabelteenuse klientideni. Meie videolaenutuse Teatrilavastuste kaustast leiab kaks Tallinna Linnateatri etendust — ’’Miljoni vaade’’ ja ’’Kriipsud uksepiidal’’, mida on hetkel võimalik täiesti ilma tasuta vaadata.