Režisööri sõnul tegi ta Tarantino ja "Kill Billi" vaimus vändatud loo valmimisel ridamisi vigu - kasvõi pealkirja valikulgi.
"Pealkiri ehmatas publiku laiali, see tähendas nende ettekujutuses isa matuseid," pihtis ta kinoportaalile "Meduza". "Ka kinotööstusele tundus see liiga julm. Kes nägi filmis ekstremismi, kes jällegi jõhkrust."

Filmi reklaamid keelati sotsiaalmeedias pärast inimeste kaebusi sootuks.
Kui meeskond oli kutsutud telesaatesse oma tööst rääkima, helistati neile päev enne talk show toimumist ja anti teada, et riigikanal sellise pealkirjaga filmist siiski rääkida ei soovi. Füüsikuharidusega režissöör oli valmis käed üles tõstma ja õpitud eriala juurde naasma.

Seejärel juhtus aga ime: Tallinnas PÖFF-il viibis filmi vaatamas ka The Hollywood Reporteri vaatleja, kes kirjutas "Kärva maha, papsi!" kohta ülimalt positiivse arvustuse. Möödus kõigest nädal, kui Sokolov sai kirja, milles paluti film näitamiseks Hollywoodi saata ning pärast sellega tutvumist helistasid talle juba agendid, kes avaldasid soovi teda esindada.
"Täiesti sürr hetk: mina kükitan oma paneelmajas, nemad võtavad kell neli öösel kõne ja teatavad: istume siin Sunset Boulevardil ja tahaksime sind esindama hakata. Meile su film väga meeldis!" meenutas Sokolov.

Sealt edasi jõudis "Kärva maha, paps" rahvusvahelistele festivalidele, muu hulgas USA-sse ja Suurbritanniasse, kõik asetus paika.

Ta lisas, et juba rohkem kui aasta suhtlebki ta Hollywoodi agentide ja produtsentidega, kes tunnevad ka tema tulevase loomingu vastu hoopis rohkem huvi, kui seda kodumaal tehakse.
"Mul ei olnud rahvusvahelise turu suhtes mingeid plaane, seda enam, et Venemaal film läbi kukkus," möönis Sokolov.

"Kärva maha, paps!" jutustab loo detektiivist ja maailma halvimast isast, kes kutsub oma korterisse kokku kohutavad inimesed: kibestunud näitlejast tütre, vihase päti ja petetud võmmi. Igaühel neist on põhjus kättemaksu ihata.