Üks korralik seiklusmärul komöödia kastmes on jõudnud meie videolaenutusse - "Jumanji: järgmine tase". Filmi teises osas on jõuk tagasi, kuid mäng on muutunud. Päästmaks üht endi seast, naasevad nad Jumanjisse, kus selgub, et kõik on teisiti. Maailma ohtlikumas mängus ootavad mängijaid ees tundmatud ja avastamata paigad, viljatutest kõrbetest lumiste mägedeni. Peaosades selline komöödia raskekahurivägi nagu Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black jt.

Treiler:

"Sistersi vennad" filmi tegevus toimub Oregonis. 1851. Vennad Eli (John C. Reilly) ja Charlie Sisters (Joaqun Phoenix) palgatakse otsima ja tapma kullakaevajat, kes varastas nende bossi tagant. Nagu arvata võib, ei lähe kõik sugugi plaanipäraselt. "Sistersi vennad" on koomiline krimiseiklus, mille aluseks on Patrick Dewitti romaan "The Sisters Brothers". Film on linastunud ka Eesti Pimedate Ööde Filmifestivalil.

Ulmepõnevik "Кooma" viib meid otsejoones inimese alateadvusesse, kus leiame selle, mis asub meie lähedal, kuid jääb tihtilugu märkamatuks. Selle saatusliku hetkeni oli Viktori elus kõik - edukas karjäär arhitektina, sõbrad, tulevikuplaanid, unistused. Kummalistel asjaoludel toimuv ränk autoavarii tõmbab sellele kõigele aga kriipsu peale. Noormehe vigastused on nii tõsised, et ta langeb koomasse. Viktor ärkab eriskummalises maailmas, mis meenutab veidi reaalsust, kuid kus ei kehti füüsika- ega keemiaseadused. See on nagu pea peale pööratud maailm, kus on raske mõista, kus on taevas ja kus kindel pinnas jalge all. Siin puudub gravitatsioon, suurte hoonete varemed hõljuvad õhus, puud sirguvad pilvedest ja läbi majaseinte laksuvad merelained. Kõik koomasse langenud satuvad sellese paralleelmaailma, mis on loodud kõigi koomasse langenud inimeste mälestustest.

Pikkadeks pühadeks pakume ka lastele toredat uut vaatamist. Selleks on animafilm "Mosley". Elasid kord torifandid, raske põllutööga kurnatud neljajalgsed, kes ei osanud unistadagi paremast elust. Kuni noor torifant nimega Mosley avastas saladuse, et nende esiisad käisid kahel jalal ning nautisid tunduvalt paremat elu kui see, millega tema vanemad ja vanavanemad päevast päeva leppima pidid. Nii asubki Mosley ohtuderikkale teekonnale, et jõuda selle saladuse juurte juurde.