Telehooaeg on lõppemas ja kodumaised kanalid on valmistumas suvepuhkusteks, mis tähendab, et hoogsate finaalsaadetega jõuavad lõpule mitmed kodumaised seriaalid ja saated. Elisa Elamuse järelvaatamises oli maikuu vaadatuim saade palju kõmu ja salapära loonud „Maskis laulja“, mille finaalsaates troonisid televaatajad võitjaks Jäära ehk Stefan Airapetjani. Järelvaatamises olid populaarsed ka „Pealtnägija“, „Kaks kanget Jaapanis“ ja „Naabrist parem“ finaalsaade, kus konteinermaja ehitamises valiti esikohale Eero ja Mari-Anne.

Napilt mahtus teletoppi ka tänavuse Eurovisiooni erisaade, kus kohtuti kõigi tänavuste artistide ja lauludega, mis oleks sel aastal Rotterdamis võistelnud. Oma kodudes liitusid saatega ka viimaste aastate tuntud artistid, kes esitasid üheskoos Eurovisiooni ajaloost tuntud laule. Elisa TV-teenuste valdkonna juhi Silver Soomre sõnul on Eurovisioon olnud alati eestlaste seas väga populaarne ning seda on näidanud ka kõik maikuu televaatamiste statistilised andmed. „On olnud väga põnev telehooaeg, mis tõi eestlastele mitmeid uusi ja põnevaid telesaateid ning esimest korda tõi oma täispika seriaali välja ka Elisa. Uueks sügiseseks telehooajaks on meil kavas mitmeid üllatusi ja ootame huviga, milliste emotsioonidega televaatajad need vastu võtavad.“

Tele-eetris olnud filmidest oli vaadatuim animafilm „Kodu“, kus tegelaskujudele annavad oma hääle „Suure paugu teooriast“ tuntud Jim Parsons, Rihanna ja komöödianäitleja Steve Martin. Populaarsed olid ka kodumaine õudusfilm „Kiirtee põrgusse“, „Kuninganna Corgi“ ja „Turbo“.

Elisa videolaenutusest vaadati enim laste seas kultusfilmi staatusesse jõudnud filmi „Lumekuninganna“ ehk „Frozen’i“ järge „Lumekuninganna 2“. Videolaenutuse esikümnesse jõudsid ka mitmed uued filmid nagu „Pahad poisid kogu eluks“, „Džentelmenid“ ja „Harley Quinn: Röövlinnud“.

Sarnaselt aprillile on Elisa Huubi vaieldamatu hitt endiselt kodumaine multifilm „Sipsik“, mis püsib vaadatavuse tipus juba linastuse esimestest päevadest. Muuhulgas jõudsid Huubi esikümnesse ka „Kättemaksukontor“, „ENSV“, „Padjaklubi“ ja „Vanamehe film“.

Mai järelvaatamise TOP:

1.Maskis laulja TV3
2.Pealtnägija ETV
3.Kaks kanget Jaapanis TV3
4.Naabrist parem:Finaal TV3
5.Kuuuurija KANAL2
6.Rannamaja: raju reede TV3
7.Hommik Anuga ETV
8.Laser TV3
9.Midsommeri mõrvad ETV
10.Eurovisioon 2020. ETV

Mai filmide järelvaatamise TOP

1.Kodu TV3
2.Kiirtee põrgusse TV3
3.Kuninganna corgi TV3
4.Turbo TV3
5.Salaagent Max TV3
6.Hea dinosaurus TV3
7.Rannavalve TV3
8.Parker TV3
9.Jason Bourne KANAL2
10.Vahemaandumine TV3

Mai Elisa videolaenutuse TOP

1.Lumekuniganna II
2.Pahad poisid kogu eluks
3,Jumanji: järgmine tase
4,Harley Quinn: Röövlinnud
5.Star Wars: Skywalkeri tõus
6.Dzentelmenid
7.Eriolukord ruudus
8.Operatsioon: Hunter Killer
9.Kooma
10.Vee all

Mai Elisa Huubi TOP

1.Sipsik
2.Kättemaksukontor
3.EnsV
4.Padjaklubi
5.Kaks kanget Jaapanis
6.Vanamehe film
7.Angry Birds
8.Joel Ostrati suur õhtusöök
9.Teadmata kadunud
10.Armunud naised