„Beebiga kinno“ teeb eriliseks see, et filmide heli on vaiksem ja valgust on saalis tavaseanssidega võrreldes rohkem.

Iga pilet annab automaatselt kaks kohta, mis tähendab, et laps võib filmi ajal istuda süles või emme-issi kõrvalistmel. Kaasa saab võtta ka turvahälli või kandelina, milles pisibeebi saab filmi ajal vajadusel uinuda.

Kogu seansi ajal võib julgelt ringi liikuda ja vajadusel ka saalist väljas käia. Kino on üles seadnud ka mähkimiseks laua ja mikrolaineahju beebitoidu või piima soojendamiseks.

Lisaks saab eriseansi ajaks jätta kärud selleks päevaks eraldi loodud valvega käruparklasse.

“Filmivalik on meil alati selline, et oleks midagi imikutega tuljatele kui ka suuremate lastega vanematele,” lausus Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner.

“Esimesel puhul saab valida filmi, mis mõeldud pigem täiskasvanutele ja teisel puhul on valikus enamasti animatsioon, mis peaks siis vanemate laste tähelepanu tõmbama,” lisas Kärner.

Lisaks filmile toimub seansside eel erinevate uute toodete tutvustamine ja tihti saab lisaks filmielamusele linastuselt kaasa ka kingitusi.

Sügisest lisatati “Beebiga kinno” seanssid ka Coca-Cola Plaza Luxe saali, et külastust kõigile veelgi mugavamaks ja luksuslikumaks teha.

“See üritus on lastevanematele hea võimalus kino külastada ilma, et peaks muretsema, et beebiga tegelemine kuidagi teiste filmielamust segama hakkakas ning lisaks on see lastevanematele lihtsalt tore kohtumispaik," sõnas Kärner.

Ta lisab, et "päris paljude jaoks on see kujunenud igakuiseks traditsiooniks. Suvel on muidugi ka päris heaks eeliseks vahel põgeneda kõrvetava päikese käest kinosaali mõnusasse temperatuuri."

Üritused toimuvad juba sellel nädalal Viljandi kinos Centrum 14. juulil, Tartu kinos Ekraan 15. juulil ja Coca-Cola Plazas 16. juulil.