„Hüvasti, NSVL" (2020)

Lauri Randla komöödia "Hüvasti, NSVL" on film Tarkkinenide pere värvikast elust Eestis nõukaaja viimastel aastatel. Johannes sünnib eriskummalisse ingerisoome perre. Kui tema ema otsustab Soome tööle minna, jääb poiss Sillamäele vanavanemate kasvatada. Johannesel tuleb hakata üksinda elu tōsiasju avastama. Ta armub kōrvuni kooliõde Verasse, kakleb, riskib, saab karistada... ja taustal laguneb kurjuse impeerium, mida peeti igaveseks. Aga Leninid langevad, peale tungivad värvilised barbid ja reklaamid, taanduvad krokodill geenad ja tossavad moskvitšid... ja uksed läände lüüakse valla!

Osades: Pääru Oja, Tõnu Oja, Ülle Kaljuste, Sten Karpov, Jekaterina Novosjolova, Niklas Kouzmitchev, Nika Savolainen

Režissöör: Lauri Randla

Pahad poisid kogu eluks" (Bad boys for life, 2020)

Pahad poisid Mike Lowrey (Will Smith) ja Marcus Burnett (Martin Lawrence) on jälle koos, et teha viimane ühine sõit kauaoodatud filmis „Pahad poisid kogu eluks".

Osades: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, DJ Khaled

Režissöör: Adil El Arbi, Bilall Fallah

„Varaste kuningas" (King of thieves, 2019)

Krimifilm ''Varaste kuningas'' põhineb Hatton Gardeni röövi uskumatul tõsilool. 77-aastane lesestunud Brian Reader (Michael Caine), kes oli noorena tuntud varas, paneb kokku kurjategijate bande, mille kõik liikmed peale ühe varga on 60. ja 70. eluaastates ning nad kasutavad oma vana kooli oskusi, et viia läbi ennenägematu rööv.

Osades: Charlie Cox, Tom Courtenay, Kellie Shirley, Paul Whitehouse, Michael Gambon, Michael Caine, Jim Broadbent

Režissöör: James Marsh

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid