James Franco — 130

Kui mõtled James Franco peale, tuleb silme ette tõenõoliselt ka Seth Rogen, kellega koos on tehtud tobedaid komöödiafilme, mille sisus domineerivad narkootikumid ja mitte kõige intelligentsemad naljad. Tegelikult on Franco omamoodi geenius ja tema IQ on 130. UCLA, Columbia ülikool, NYU, Brooklyni kolledž, Warren Wilsoni kolledž, Yale — need on kõik koolid, kus Franco on käinud. Kui ta käis UCLA-s võttis ta 62 ainepunkti ühes semestris, kui tavaliselt võetakse 19. Viimastel aastatel on Francot saatnud seksuaalse väärkohtlemise süüdistused erinevatelt naistelt.

Conan O’Brien — 160

Conan O’Brien on tuntud omanimelise hilisõhtuse jutusaate poolest, mis tänavu pillid kotti pani. Saatejuhi näol on tegemist väga targa mehega, kes lõpetas oma lennu parimate seas ka Harvardi ülikooli.

Lisa Kudrow — 154

Me kõik teame ja armastame Kudrow’d hittseriaalist “Sõbrad”, kus ta kehastas tihti hajevil ja omapärast Phoebe Buffay’d. Tuleb välja, et ta on väga tark ja tema IQ on lausa 154.

David Duchovny — 147

1982. aastal Princetoni ülikooli lõpetanud Duchovny õppis inglise kirjandust ja jätkas õpinguid Yale’i ülikoolis. Mees pole veel oma doktorikraadi kätte saanud, kuid tal on kõrge IQ.

Natalie Portman — 140

Natalie Portman räägib viit keelt ja õppis Harvardi ülikoolis psühholoogiat. Tema IQ on 140!

Steve Martin — 142

Enne komöödialegendiks saamist õppis Martin psühholoogiat ja ta oli oma õpingutest nii inspireeritud, et kaalus professoriks hakkamist. Tema ambitsioonid muutusid, kui läks UCLA-sse teatrit õppima.

Matt Damon — 160

Matt Damon käis Harvardi ülikoolis, kuid kukkus sealt hiljem välja. Küll aga kirjutas ta seal “Good Will Huntingu” käsikirja inglise keele aine jaoks.

Ashton Kutcher — 160

Ashton Kutcher võis kehastada tüüpilist tobukest seriaalis “That ’70s Show”, kuid tegelikult on ta vaimselt vägagi võimekas. Enne näitlejaks hakkamist soovis ta leida ravimi oma kaksikvend Michaeli südameprobleemide jaoks.

Jodie Foster — 132

Foster õppis lugema 3-aastaselt, ta räägib ideaalselt prantsuse keelt ja inglise keelt, saab aru itaalia, hispaania ja saksa keelest, kuid ei räägi neid. Ta lõpetas Yale’i ülikooli ja tal on doktorikraad.

Arnold Schwarzenegger — 132-135

Väidetavalt on Schwarzeneggeri IQ 132 ja 135 vahel.

James Woods — 180-184

Skandaalse James Woodsi IQ on nii kõrge, et teda võib pidada lausa geeniuseks. Ta plaanis algselt saada silmakirurgiks, kuid näitlejakarjäär osutus tema jaoks olulisemaks ja ta kukkus ülikoolist välja.

Quentin Tarantino — 160

Legendaarne filmirežissöör on sama kõrge IQ-ga kui Albert Einstein.

Nolan Gould — 150

“Modern Family” seriaalis mitte kõige kirkamat kriiti, Luke Dunphyt, kehastanud näitleja on päriselugeenius. Ta ütles Ellen Degeneresi saates, et ta IQ on 150. Ta on Mensa liige.

Allikas: Hollywood.com