Huumor ja märul
Sarnaselt sarjale on ka film täis seksikust ja kriminaalseid seiklusi, kuid nüüd on kõvasti vürtsi juurde keeratud. Laste vastutustundliku meediatarbimise eest hoolitsev veebileht Common Sense Media hoiatab, et erinevalt 90ndate sarjast on filmis palju rohkem vägivalda, surnukehi ja vandumist. Küllaldaselt on huumorit teravmeelsetest repliikidest toorete jackassilike naljadeni. Kõvasti rohkem on ka märulit ja eriefekte. Õnneks pole muutunud silmailu ehk filmist ei puudu seksikad naised ja mehed. „Rannavalve“ film on R reitinguga ehk alla 17-aastased seda täiskasvanud saatjata näha ei tohiks.

Tegelaskujud
Tegelased filmis kannavad samu nimesid kui sarja populaarseimad tegelaskujud. Kui jätta kõrvale Dwayne Johnsoni mängitav peategelane Mitch Buchannon, siis enamik filmis olevaid tegelaskujusid on pärit sarja kuldajastust – kolmandast ja neljandast hooajast. Filmi teine peategelane Matt Brody (Zac Efron) osales sarjas 3. - 5. hooajani, brünetti kaunitari Stephanie Holdenit nägime 3. - 6. hooajas jne. Ka Pamela Andersoni kuulsaks mängitud tegelaskuju C.J. Parker esines telesarjas 3. - 7. hooajani. Loomulikult näeme ka uusi tegelaskujusid, näiteks filmi kurikaela Victoria Leedsi, keda mängib India näitlejanna Priyanka Chopra Jonas – tuntud muusiku Nick Jonase abikaasa.

David Hasselhoff ja Pamela Anderson
Kultussarjale ja selle fännidele pühendatud filmist ei saa puududa ka sarja sümbolid ise. Tõsi küll – neil pole siin kandvat rolli, kuid humoorika vahepalana teevad mõlemad etteaste. Kusjuures – meile võib tunduda, et David Hasselhoffi Mitch Buchannon ja Pamela Andersoni C.J. Parker on legendaarse sarja kaks põhilist tegelast, aga tegelikult esines Pamela Andersoni tegelaskuju 11-st „Rannavalve“ hooajast ainult viies! Täpsemalt sai blondi kaunitari näha 110-s episoodis, mis on täpselt poole vähem kui Hasselhofi 220 ülesastumist. Anderson on selle arvuga „Rannavalve“ enimesinenud tegelaskujude seas alles neljas, kuid meie südames siiski top 2-s.

Märulikomöödia „Rannavalve“ esilinastub sel laupäeval kell 21.00 kanalil TV3 Film, mida näeb satelliitteleoperaatori Home3 ning teiste teleoperaatorite valikus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid