12 seksistseeni, milles tuntud näitlejad paljastasid kõik


12 seksistseeni, milles tuntud näitlejad paljastasid kõik
"Chloe" (2009)Ekraanitõmmis

Seksistseenid muutuvad sellevõrra paremaks, kui filmis osalevad suurepärased karakternäitlejad, kes annavad endast kõik, et ekraanil toimuv mõjuks usutavalt, reaalselt ja intiimselt või nii nagu valitud filmi puhul soovitakse. Teie ees on 12 seksistseeni, milles tuntud näitlejad paljastasid kõik.

1. "Kurb valentinipäev" ("Blue Valentine", 2010)

USA kinodes alla 17-aastastele keelatud Ryan Goslingu ja Michelle Williamsi, kes kandideeris rolli eest Oscarile, draama "Kurb valentinipäev" on masendavalt kurb sissevaade ühe suhte algusesse, arengusse ja lõppu. Kuna filmis kehastasid peaosasid kaks suurepärast näitlejat, siis olid ka seksistseenid väga loomulikud, sest nende jaoks ei tehtud eelnevalt pikalt proovivõtteid, vaid improviseeriti koha peal.

Kuna film kujutas ühe suhte arengut, siis filmiti ka lugu üles samas järjekorras: kõigepealt suhte algus ja siis seksistseenid. Gosling Ja Williams ei suhtunud võtetel üksteise kui näitlejad, vaid kui need tegelased, kelle suhe muutus ajapikku aina toksilisemaks.

Filmis on üks stseen, kus tegelased tülitsevad omavahel ning see viib ühe kõige vihasema ja samas ka realistlikuma seksini, mida filmides just väga palju ei näe. Näitlejad pidid selle stseeni nimel väga palju vaeva nägema, et saada kätte realistlik seks: segane, räpane ja ülimalt intiimne.

Seotud lood:

2. "Chloe" (2009)

Julianne Moore'i kehastatud naine palkab Amanda Seyfriedi kehastatud eskordi, et ta võrgutaks ta mehe, kuid lõpuks satub naine ise eskordi võlude küüsi.

3. "Julmad mängud" ("Cruel Intentions", 1999)

Reese Witherspoon ja Ryan Phillippe olid juba võtete ajal tõsises suhtes ning see omakorda aitas kaasa stseeni usutavuse suhtes

4. "Lepitus" ("Atonement", 2007)

Joe Wrighti 2007. aasta Oscari film "Lepitus" oli meeldejääv mitme koha poolest: üheks neist oli kindlasti ühe kaadriga üles võetud vaimustav Dunkirki rannastseen ja teiseks James McAvoy ja Keira Knightley ekraanikeemia.

5. "Adele elu" ("Blue Is The Warmest Color", 2013)

Abdellatif Kechiche'i paljukiidetud lesbidraama võitis 2013. aastal Cannes'i filmifestivalil peaauhinna Palme d'Or, mis ei läinud ainult režissöörile, vaid ka mõlemale peaosatäitjale. Film võitis veel parima võõrkeelse filmi kategooria Kuldgloobuse ning seda peeti kriitikute poolt 2013. aasta üheks parimaks filmiks.

Palju on räägitud nii režissööri ebatavalistest võtetest ja peaosalisi kehastanud Léa Seydouxi ja Adèle Exarchopoulosi seksistseenidest ja sellest, kuidas neid filmiti, kuid selge on see, et tulemuseks oli midagi lummavalt intiimset, millesarnast näeb kinodes vähe.

6. "9 ja pool nädalat" ("Nine ½ Weeks", 1986)

Kim Basinger ja Mickey Rourke ja jääkuubik.

7. "Brokebacki mägi" ("Brokeback Mountain", 2005)

Jake Gyllenhaal ja varalahkunud Heath Ledgeri seksistseen Ang Lee 3 Oscarit võitnud draamas "Brokebacki mägi".

8. "Kaunis naine" ("Pretty Woman", 1990)

Edward Lewis (Richard Gere) ja prostituut Vivian Ward (Julia Roberts) ja klaver.

9. "Päevaraamat" ("The Notebook", 2004)

Pärast maailmakuulsat "miks-sa-mulle-ei-kirjutanud" stseeni Noahi (Ryan Gosling) ja Allie (Rachel McAdams) juhtub see, mida vaatajad kaua aega ootasid.

10. "Metsik orhidee" ("Wild Orchid", 1989)

Sellel Mickey Rourke'i ja Carré Otise filmil pole hea lugu ja üldse pole tegu eriliselt hea filmiga, aga põhimõtteliselt kõik seksistseenid on omaette vaatamisväärsused.

11. "Riskibisnes" ("Risky Business", 1983)

Lana (Rebecca De Mornay) ja Joel (Tom Cruise) ja rong.

12. "Sekretär" ("Secretary", 2002)

Erootilistest või seksikatest filmidest rääkides kipub alati esile tulema James Spaderi ja Maggie Gyllenhaali "Sekretär".

Vaata lisaks:
10 näitlejat, kes seksisid filmivõtetel.
10 täiskasvanute filmi, millel olid üllatavalt suured eelarved.