15 suurepärast filmi viirustest, haigustest ja pandeemiatest, mida koduses karantiinis vaadata

 (15)
"Contagion"
"Contagion"Foto: imdb.com

COVID-19 on maailmas laiali ja jätab üha enam inimesi kodudesse karantiini. Kõik algas ühest nahkhiirest kusagil kaugel Hiinas ning täna on sellest saanud globaalne pandeemia. Selle raames oleks aeg panna kokku nimekiri filmidest, mis on taolisi stsenaariumeid juba läbi mänginud.

Inimesed on üksteisest sotsiaalselt eraldatud, pered on kõik koos ning kinod on kinni. See tähendab, et kodune meelelahutus võtab olulisema rolli ning miks mitte vaadata just erinevaid viirustega seotud filme. Neid on palju tehtud - erinevas stiilis ja maitses. Mõni väga lähedale meie praegusele seisule, mõni on päris fantaasia, kuid üks on kindel - need on kõik suurepäraselt meelelahutuslikud.

"Contagion" Foto: imdb.com

15. Contagion (2011)

Seotud lood:


Alustame kohe kõige olulisemaga, sest selle sündmused on meie praegusele olukorrale kõige lähemal. Ka siin filmis algab kõik Hiinast, süüdi on nahkhiir, ka siin ei tohi enda nägu puudutada, peab palju käsi pesema, sotsiaalselt eemale hoidma ning ka siin on võltsuudiste ja valeravimitega hirmu külvamise mure. Praeguse Koroonaviiruse puhanguga on see film tõusnud uuesti päevakorda ning on olnud juba kuu aega ka Netflixi TOP 10 enim vaadatud teoste hulgas.

Põnev ja kaasahaarav lugu!

Märul, draama, ulme, thriller