20 järge, mille tulemisest Sa tõenäolieselt kuulnud ei ole

 (13)
20 järge, mille tulemisest Sa tõenäolieselt kuulnud ei ole
"RoboCop"Foto: imdb.com

Kas teadsite, et aastal 2021 Robocop tuleb tagasi ekraanidele? Järjed ja frantsiiside loomine on Hollywoodi jaoks suur ja oluline elatustase, seega iga võimalik film tehakse lootusega arendada seeria, et siis pidevalt sealt uuesti ja uuesti raha teenida. Sellega muidugi juhtub lõpuks üks - kaev läheb kuivaks ja inimeste huvi kaob.

2021 on suur aasta erinevatele järgedele, kus on tulemas sellised suured nimed nagu "The Matrix 4", "John Wick 4", "Jurassic World: Dominion", järgmine Kiired ja Vihased, uus Indiana Jones ja Marveli järgmised tegemised. See nimekiri erinevaid filme siin pole siiski suurtest ja edukatest, vaid nendest vähem räägitud (kui üldse) filmiseeriatest, mida paljud peavad ammu surnuks.

Järge tehakse mitmel põhjusel. Raha on kõige tavalisem muidugi, kuid on ka neid, mille eesmärk on seeria uuendada või taaselustada. Oleme näinud mitu korda, kuidas vanad ja surnud asjad on ekraanidele tagasi toodud, kuid need pigem erandid kui reegel ise.

"Paranormal Activity 6" Foto: imdb.com

20. Paranormal Activity 7

Seotud lood:


Enamuste jaoks lõppes see frantsiis teise filmiga, seega on kindlasti üllatus kuulda, et tegemisel on seitsmes õuduslugu. 2015 nägime kuuendat osa nimega "The Ghost Dimension", mis oli tõeliselt jube, kuid seda mitte õudusfilmile meelitavas võtmes. Õudus on žanr, mida on odav teha, seega just siit leiab enim neid nimesid, mida pidevalt ja uuesti elustada proovitakse. Veidral kombel need teenivad siiski nii palju raha, et nende juurde koguaeg tagasi tullakse.

Hetkel on teada, et ilmumine on määratud 19 märts 2021 ning kannab nime "Paranormal Activity 7", olles otsene järg kuuendale. Sellega ka teadmised hetkel piirduvad. Äkki on kerge reboot või hoopis proovitakse tooni muuta? Seda näeme järgmine aasta.