5 kaunist naisnäitlejat, kes on täiesti andetud


5 kaunist naisnäitlejat, kes on täiesti andetud
"Sin City 2" ("Sin City: A Dame to Kill For", 2014)Forum Cinemas AS

Kui pole antud, siis pole antud ja sundida ka ei saa. Mõni näitleja on ilmselgelt kogunud Hollywoodis kuulsust mitte oma ande, vaid välimuse abil ning tulemuseks on pikad karjäärid täis keskpäraseid filme, sest ega välimus filmi paremaks ei tee: seda teeb ikka anne, mida on neile viiele kaunile naisnäitlejale vähe antud.

1. Dakota Johnson

"Viiekümne varjundi" seeria abil tuntust kogunud Dakota Johnsoni karjääri jäävad pikemaks ajaks kummitama ebatavaliselt kehva näitlejatööga E. L. Jamesi romaanide veel kehvemad ekraniseeringud.

Kuulsate Hollywoodi näitlejate Melanie Griffithi ja Don Johnsoni tütar Dakota pole senini suutnud näidata, et tal oleks mingisugunegi vanematelt päritud anne. Jah, ta on kuulus, sest erootiliste romaanide ekraniseeringud erutavad väga paljusid ning tal on kuulsad vanemad, aga sellega tema näitlejaoskus ka piirdub.

Muidugi pole "Viiskümmend halli varjundit" ja selle järg ka head filmid, millega maailmale oma näitlejavõimekust tutvustada. Johnsoni puhul võib selleks filmiks olla hoopis sel aastal linastuv legendaarse Itaalia klassiku Dario Argento kultusfilmi "Suspiria" uusversioon.

Seotud lood:

2. Jessica Alba

2005. aasta "Fantastilise neliku" ja Frank Milleri graafilisel novellil põhinenud "Sin City" abil Hollywoodi kuulsuste sekka tõusnud Jessica Alba karjääri ainuke tõesti hea film ongi "Sin City".

"Fantastiline nelik" ja selle ebavajalik järg tõestasid aga pigem, et Albat nähakse ilusa näona, mis sobib kenasti keskpärastesse romantilistesse komöödiatesse, palju paremate õudusfilmide kehvadesse uusversioonidesse ja märulifilmidesse kehastama hätta sattunud naist, kuigi Danny Trejo "Machete" filmides sai ta isegi hästi hakkama, kuigi need pole filmid, mis nõuaksid ka oskust näidelda.

Eks seda näitab ka tõsiasi, et vähemalt IMDb alusel saame Albat näha varsti komöödias "El Camino Christmas", kuid see on hetkel ka ainuke kirjas olev projekt.

Võibolla vajaks ka tema Matthew McConaughey stiilis karjääri ümbersündi ehk seda ühte filmi, mis tõestaks, et ta on ka hea näitleja. Praegu seisuga pole ta seda peaaegu kunagi olnudki.

3. Katherine Heigl

"Grey anatoomiaga" nime teinud Katherine Heigl tõestas mitmete alla keskmiste draamade, põnevike ja komöödiatega, et väljaspool televisiooni pole tal mitte mingisugust võimekust teiste filminäitlejate hulgast silma paista.

Seth Rogeni 2007. aasta komöödia "Knocked Up" andis mõista, et teda ootab lootustandev filminäitleja karjäär, kuid järgnevalt valminud "27 Dresses", "The Ugly Truth", "Killers", "One for the Money" ja "Unforgettable" tõestasid vastupidist.

Heigl läks tagasi seriaalide peale, kuid ka kõigest 1. hooaja jooksnud "State of Affairs" ja sama saatusega leppima pidanud "Doubt" ei suutnud Heiglit uues valguses näidata.

4. Megan Fox

Me teame, et tema on üks neist naisnäitlejatest, kes keeldub end filmides alasti võtma, kuid tundub, et peale loomuliku ilu pole tal Hollywoodile midagi pakkuda. Annet tal igatahes pole ja need, kes selles väites kahtlevad, peavad ainult meelde tuletama kahte esimest "Transformerite filmi, koomiksifilmi "Jonah Hex", õudusfilmi "Jennifer's Body", komöödiat "The Dictator" ja kahte "Teismeliste ninjakilpkonnade" filmi. Viimast ei tasu siiski meenutada, sest valus mälestus on endiselt liiga värske.

Foxi karjääri ainuke tõeliselt hea roll tuleneb Judd Apatow elulisest komöödiast "This Is 40", aga see ei suuda peita mitte kuidagi tõsiasja, et korra ilusa välimuse tõttu rollidesse valitud Fox jääbki veel pikemaks ajaks selleks ilusaks näitlejaks.

Talle on vaja usaldada rolli, mis laseks tõestada, et välimuse taga peitub ka anne.

5. Jennifer Love Hewitt

"I Know What You Did Last Summer" ja "I Still Know What You Did Last Summer" kuuluvad 90ndate lõpu klassikaliste noortele suunatud õudusfilmide hulka. Neid kahte filmi parodeeriti ka komöödias "Õudne film" ("Scary Movie").

Mõlema eelmise suve saladusest pajatava õudusfilmi peaosas oli Jennifer Love Hewitt, kellest kujunes uus nö. scream queen, kuid tuli välja, et ta jäi siiski üheööliblikaks.

Järgnevates rollides ei suutnud Hewitt mitte millegi poolest särada, mistõttu pöördus telesse, kus tal õnnestus justnimelt särada mitu aastat järjest seriaalis "Ghost Whisperer". kuid filminäitlejana pole ta end kunagi suutnud rohkem tõestada, mida näitab ka see, et tema viimane film oli 2012. aasta "Jewtopia".

Vaata lisaks:
5 näitlejat, kes jõid end rolli nimel purju.
Hea elu: 5 näitlejat, kes olid enne kuulsaks saamist ropult rikkad.