5 kuulsust, keda võid märgata märulikomöödias "Deadpool 2"


5 kuulsust, keda võid märgata märulikomöödias "Deadpool 2"
"Deadpool 2"TVPlay Premium

See pole mingi aprillinali! 1. aprillil 20.00 esilinastub kanalil TV1000 Premium ühe armastatuima filmisaaga järg: "Deadpool 2"! Alles eelmisel aastal linastunud hittfilmi peaosas on sinna ideaalselt sobiv Ryan Reynolds, kuid selles iseenda üle nalja heitvas märulikomöödias võib tähelepanelik vaataja märgata veel mitmeid tuntud tegelasi. Valisime neist välja viis tuntumat.

1. Brad Pitt sai rolli eest vähem kui 1000$ ja tassi kohvi

Teie silmad ei peta teid – üks maailma kuulsamaid näitlejaid Brad Pitt teeb filmis mõnesekundilise rolli. Irooniliselt mängib üks maailma kauneimaid mehi filmis Vanishery – superkangelast, kellel on võime olla nähtamatu. Seetõttu on viimaste sekunditeni raske aru saada, kas seal üldse mõni tegelaskuju on. Väidetavalt olid Pitti lapsed Deadpooli esimese filmi suured fännid ja Ryan Reynolds olevat temaga isiklikult rolli osas ühendust võtnud. Viimasel ajal filmide osas valiv olev Brad Pitt oli nõus, kui Reynolds talle isiklikult Starbucksi kohvi toob. Kohv ja normiks olev päevaraha ning poole tunniga saigi klipp filmitud.

2. Ka Matt Damon astub üles pisirollis

"Deadpool 2“ stsenarist Rhett Reese kirjutas filmi jaoks sketši, kus kaks maakad arutlevad, kuidas on kõige parem oma „taguotsa hügieeni eest hoolt kanda“. Reynolds ja Reese tundsid, et selle kõne ettekandmiseks on vaja Oscari-kaliibriga näitlejat. Nad võtsid Damoniga ühendust ja õnneks sai ta naljast aru. Matt Damonit, kelle tegelaskuju kannab nime Dickie Greenleaf, katab filmis väga tugev grimm.

Seotud lood:

3. Taylor Swifti kuulsad kassid

Ryan Reynoldsi abikaasa Blake Lively on tegelikult Taylor Swifti hea sõbranna. Stseenis, kus Deadpool X-meeste häärberis Charles Xavieri ratastoolis puhkab, on tema särgilt võimalik lugeda: "Meredith and Olivia – best friends purrrrr-ever“. Need on Taylor Swifti kahe Scottish Fold tõugu kassi nimed. See on üks paljudest siseringi naljaga T-särkidest filmis.

4. Filmi alguses laulab Celine Dion

Uskumatu, aga filmi tegijatel õnnestus nõusse saada ka selline staar. Kusjuures – laul, mida Celine Dion ette kannab, on spetsiaalselt "Deadpool 2“ filmi jaoks loodud. Kuidas ta nõusse saadi? Väidetavalt saatis Ryan Reynolds talle e-maili ja põhimõtteliselt lihtsalt anus teda. Reynolds ütles, et filmistuudio andis talle terve nimekirja lauljatest, kes noortele vaatajatele meeldiks, kuid ta otsustas kõigepealt legendi poole pöörduda.

5. Traditsiooniline austusavaldus Stan Lee’le

Milline Marveli kangelane on astunud üles rohkemates filmides kui ükski X-meeste või Tasujate tegelane? Loomulikult Marveli armastatud juhtfiguur Stan Lee, kes on aidanud luua enamiku meile tuntud superkangelastest nagu Ämblikmees, Raudmees, Thor, X-mehed, Fantastiline Nelik jpt. Ta on teinud üle 40 pisirolli Marveli filmides ja teleseriaalides. „Deadpool 2-s“ ei mängi ta küll tegelaskuju nagu tavaliselt, aga tema nägu vilksatab äratuntavalt läbi stseenis, kus tegelased langevarjuhüpet sooritavad.

Märulikomöödiale “Deadpool 2” (2018) saab kaasa elada juba esmaspäeval, 1. aprillil kell 20 filmikanalil TV1000 Premium, mida näeb teleteenusepakkuja TVPlay Home vahendusel või suuremate kaablioperaatorite TVPlay filmikanalite teemapakettides.