6 peidetud arvutiefekti, mida keegi tuntud filmides ei märganud


6 peidetud arvutiefekti, mida keegi tuntud filmides ei märganud
"Raudmees 3"Ekraanitõmmis

Arvutiefektid on muutunud iga filmi lahutamatuks osaks, mistõttu oleme nendega juba ette ära harjunud, kui vaatame näiteks Marveli superkangelasefilme või mõnda muud blockbusterit, aga vahel kasutatakse efekte kohtades, kus neid üldse ei oota või tähele ei pane. Mõnikord kasutatakse arvutiefekte ka isegi kõige pisemate ja absurdsemate detailide loomisel. Teie ees on 6 filmides kasutatud peidetud arvutiefekti, mida keegi ei märganud.

"Kadunud" ("Gone Girl")

Gillian Flynni raamatul põhinenud David Fincheri 2014. aasta põnevik "Kadunud" ei näe üldse välja nagu film, mis nõuaks arvutiga loodud efekte, taustu ja muid pea märkamatuid detaile, kuid ometi kasutas Fincher neid üllatavalt palju ning suur osa publikust ei pannud seda üldse tähele. Fincher on tuntud selle poolest, et ta täiendab arvutiefektidega stseene, aga "Kadunud" puhul kasutas ta neid väga ootamatutes kohtades.

Filmis kehastab muidu komöödianäitleja - ja režissöörina tuntud Tyler Perry Nicki (Ben Affleck) advokaati, kes õpetab talle, kuidas meediaga oma kaduma läinud abikaasast rääkida. Iga kord, kui Nick teleesinemist ette valmistades midagi valesti ütleb, viskab advokaat talle kummikommi vastu pead. See kummikomm oligi arvutiga tehtud, sest Fincher tahtis ise kontrollida, kuidas ja kuhu see kukub.