ARVUSTUS: HÕFF 2016 - "Ülima seksi otsingul"


ARVUSTUS: HÕFF 2016 - "Ülima seksi otsingul"
"Ülima seksi otsingul"Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival

"Ülima seksi otsingul" ("In Search of the Ultra-Sex") kuulub tänavuse Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivali (29.04 - 01.05) friikidele mõeldud programmi. Film linastub festivalil laupäeval, 30. aprillil kell 19:45 Haapsalu kultuurikeskuse väikeses saalis.

Allikas: filmigurmaan.blogspot.com.ee

Kui prantsuse režissöörid Nicolas Carlet ja Bruno Lavaine oma uusima filmi Ülima seksi otsingul traileri Youtube-is avalikustasid, siis olid reaktsioonid valdavalt umbes sellised: "How the fuck is this on youtube".

Nimelt olid filmitegijad üllalt ja ennastsalgavalt läbi vaadanud tuhandeid arhiivis leiduvaid 1970 - 1990. aastate pornovideosid, lõikasid naljakaimatest ja veidraimatest kokku käesoleva filmi ja lisasid dublaaži, mis seostas kõik klipid üheks ühtseks ja üllatavalt kooskõlaliseks looks.

Planeedil Maa hoiab inimeste libiidot kontrolli all müstiline objekt nimega Ülima Seksi Maatriks, mis varastatakse ära ning moment hiljem valdab kõiki maa asukaid vastupandamatu iha. See toob kaasa kohutava toimepidevuse kriisi - kõik elutähtsad teenused ja tegevused saavad häiritud, sest inimesed pühendavad kogu oma aja seksile, hulluksajavale ja hingetuksvõtvale seksile. Maaelanike ainuke lootus on meeskond astronaute, kes jälgivad toimuvat oma kosmoselaevalt ja püüavad end hukatusse seksivat inimkonda päästa.

Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival HÕFF 2016
Seotud lood:

Mõistagi ei koonerda linateos (ja vastav treiler) kaunite virsikupepude, prinkide rindade ega erinevates jäikusastmetes peenistega. Vaataja maailma avardatakse sadade hoolikalt valitud klippidega, sealhulgas näiteks rulluisuseksi, juuksurisalongiseksi ja mänguasjaseksi valdkonnas. Isegi Inglismaa kuninganna ei pääse mitmekülgsete fantaasiate ekraniseeringust.

Ülima seksi otsingul pakub tund aega tempokat absurdihuumorit, mis meenutab kangesti eelmistel HÕFF-idel linastunud "Danger 5" tegijate käekirja. Kelle tähelepanu üliveidrad seksistseenid ja muigama panev dublaaž veel sajaprotsendiliselt ei haara, saab rõõmu tunda ohtratest tänapäevastest popkultuuriviidetest. Ja kes soovib seansiks põhjalikult valmistuda, võib eeltööna ära vaadata "Samurai Cop", mille stseenid omandavad käesolevas loos hoopis teistsuguse semantika.

Nii et saatke pereliikmed samal ajal suures saalis linastuvat "Saatana Maiuspala" vaatama ja tulge julgelt ülimat seksi kaema. Rõõm garanteeritud!

Külasta ka festivali kodulehekülge ja vaata kava SIIT.