ARVUSTUS | "Palgamõrvari ihukaitsja" plahvatuslik ekraanikeemia näitab märulifilmide taset


ARVUSTUS | "Palgamõrvari ihukaitsja" plahvatuslik ekraanikeemia näitab märulifilmide taset
"Palgamõrvari ihukaitsja"Forum Cinemas AS

Filmi lõpus hakkas isegi higi voolama, sest sedavõrd põnev ja adrenanaliinirohke oli "Palgamõrvari ihukaitsja" tegevustik. Kuna ilm kiskus just jälle kuumaks, siis on see just õige film, mida kinno vaatama minna. Plahvatuslikud Ryan Reynolds ja Samuel L. Jackson ei lase hetkekski hinge tõmmata. Kui filmi esimene pool on natukene liiga etteaimatav siis teine lausa pulbitseb märulit, milles kihutavad autod, vihisevad kuulid, tilgub veri ja tappa saavad need, kes seda väärivad.

"Palgamõrvari ihukaitsja"
The Hitman's Bodyguard
Millennium Films, Cristal Pictures
režissöörPatrick Hughes
peaosatäitjadRyan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Gary Oldman, Elodie Yung
Kinoveeb9
 Palgamõrvari ihukaitsja
(2017) on IMDb

Ihukaitsja Michael (Ryan Reynolds) saab ohtliku kliendi, kelleks on juhuslikult terava keele ja ropu suuga palgamõrvar Darius Kincaid (Samuel L. Jackson), kellel on üsna kirju minevik. Michaeli tööks kujuneb „võimatu missioon kuubis“, sest peab kaitsma väga ohtlike inimeste sihtmärgiks kujunenud meest ning kui sellest veel vähe, siis alguses on nende omavaheline klapp pehmelt öeldes keeruline. .

"Palgamõrvari ihukaitsja" on selle suve kõige suurem üllataja. Ryan Reynolds jätkab filmis oma "Deadpooli" karakteri veidruste eksponeerimisega: jätkub ka samas stiilis lobapidamatus ning Samuel L. Jackson lisab kahe tegelase sünergiale talle omast tšillit juurde. Lõpuks on see tšilli nii põletav, et film lausa plahvatab ekraanikeemiast ning näitlejad oleksid nagu keevitajad, kel kogu tuli takus.

"Palgamõrvari ihukaitsja" Forum Cinemas AS
Seotud lood:

Ryan Reynoldsi fännina oli kinodes läbikukkunud "Roheline Latern" minu jaoks samuti omaette elamus ning tema uus film Samuel L. Jacksoniga ei peta samuti lootusi, kuid loodan, et sellele mitte kunagi järge ei tehta. Miks? See võikski jääda ühekordseks kahe väga hea näitleja koostööks. Tõsine üllataja oli ka Salma Hayek, ent tavaliselt suurepärane karakternäitleja Gary Oldmani karakter ei mõjunud üldse.

Lõpuks keskendus film pigem kahele peamisele karakterile ja ülejäänud muutusid kiiresti teisejärgulisteks. Ryan Reynoldsi varasematest rollidest on hea ka õudus-sugemetega thriller "The Captive", samuti "Mehed Mustas" plagiaadiks tembeldatud "R.I.P.D", kus Reynolds mängib koos Jeff Bridgesiga.

"Palgamõrvari ihukaitsja" Forum Cinemas AS

Õnneks ei reeda "Palgamõrvari ihukaitsja“ reklaamklipid ära kogu sisu ja seda ei tee ka mina, sest sisu keerukusele või pigem selle vähesusele vaatamata on tegu puhtalt näitlejate fännidele suunatud filmiga. Kui meeldivad näitlejate karismale üles ehitatud filmidest veel näiteks "Kick-Ass" (Aaron Taylor-Johnson), "Safe House" (Denzel Washington ja Reynolds) või "The Man“ (Samuel L. Jackson), siis kindlasti meeldib ka see.

Ei tasu seda telerisse ootama jääda – see pole otse DVD film. Asi polegi sisus – see on lihtsalt üks väga lõbus märul. Lisaks üllatatakse ka muusikavalikuga, mis pakub äratundmisrõõmu vanakooli inimestele.

"Palgamõrvari ihukaitsja" on praegu Forum Cinemas kinodes.