FOTOD | New Yorgis toimus uue "Hellboy" filmi esilinastus


New Yorgis toimus teisipäeval uue "Hellboy" filmi esilinastus, kus olid kohal ka filmi staarid David Harbour, Ian McShane, Milla Jovovich, Daniel Dae Kim ja Sophie Okonedo. Eesti kinodes alustab film juba sel nädalal.

12. aprillil linastuv "Hellboy" pole mitte kuidagi seotud Guillermo del Toro kahe suurepärase "Hellboy" filmiga ("Hellboy" ja "Hellboy II: The Golden Army"), sest Columbia Pictures andis õigused järgmistele üle. Del Toro üritas aastaid kolmandat osa maast lahti saada, aga Columbia polnud asjast huvitatud, sest eelarve oli liiga suur filmi jaoks, mille eelmine osa polnud just kõige kassaedukam.

Uue "Hellboy" režissöör on "Troonide mängu" episoodide lavastaja Neil Marshall, peaosa kehastab Netflixi "Stranger Thingsi" David Harbour. Uues "Hellboys" teevad kaasa veel Ian McShane, Milla Jovovich, Daniel Dae Kim ja Sophie Okonedo.

Seotud lood:

Kui teavitati, et uues filmis saaks Ben Daimio rolli "Deadpoolis" pahalast kehastanud Ed Skrein, kerkis üles korralik pahameeletorm, sest Skrein pidi kehastama tegelast, kes on koomiksi kohaselt Aasia päritolu. Näitleja loobus üsna kiiresti rollist, sest leidis, et Aasia rolle peaksid kehastama Aasia näitlejad. Daimio rolli asus Daniel Dae Kim.

Sünopsis: Saba ja sarvedega ning küünilise ellusuhtumisega antikangelane Hellboy (David Harbour) seisab üleloomuliku ja inimeste maailma vahel, kaitstes neid, kes teda kardavad ja põlgavad. Nüüd on inimkonnal teda vaja rohkem kui kiunagi varem, kui maailma ähvardab iidne Verekuninganna (Milla Jovovich), kes ihkab verist kättemaksu ning loodab seejuures meelitada enda kõrvale ka Hellboy.

"Hellboy" linastub Eesti kinodes 12. aprillil.