Jennifer Anistoni viimased sõnad Angelina Jolie’ile enne Brad Pitti ja Jolie afääri ilmsikstulekut olid südantlõhestavad


Jennifer Anistoni viimased sõnad Angelina Jolie’ile enne Brad Pitti ja Jolie afääri ilmsikstulekut olid südantlõhestavad
Foto: Scanpix

Tagantjärele tarkus on tore, kuid Jennifer Anistoni viimased sõnad Angelina Jolie’le enne Jolie ja Pitti afääri ilmsikstulekut olid küllalti kurvad.

Jennifer osales “Sõprade” viimase hooaja võtetel, kui ta kohtus Angelinaga autoparklas. See oli 2004. aastal, vahetult enne “Härra ja proua Smithi” filmimise algust, vahendab Mirror.

Jennifer Anistoni ja Brad Pitti abielus oli palju pingeid. Pitt arvas, et Aniston võiks “Sõprades” osalemisele joone alla tõmmata, kuid Aniston seda teha ei soovinud. Nimelt teenis näitlejanna ühe osaga ligi miljon dollarit.

Kui “Sõpradega” tõmmati otsad kokku, korraldati kena pidu, kus osalesid sarja osatäitjad, meeskond ja nende perekonnad. Brad Pitti kohal polnud. Kui Jenniferilt küsiti küsiti, kus ta abikaasa on, ütles naine, et “Härra ja proua Smithi” filmivõtetel.

Brad aga sõnas, et ta ei tahtnud viimase “Sõprade” osa filmimist vaadata, sest siis saaks ta teada, mis selles osas juhtub. Nii pole viimast osa aga sugugi põnev hiljem televiisorist vaadata.

Jenniferil polnud sel ajal aga aimugi, et Bradi südame on võitnud hoopis teine naine – Angelina Jolie.

Jennifer Aniston ütles ajakirjale Vanity Fair, et ainuke kord, kui ta Angelina Joliet nägi, oli “Sõprade” viimase hooaja filmimise ajal autoparklas. See oli vaid mõned päevad enne afääri ilmsikstulekut. Aniston nägi Joliet, peatas auto ja ütles: “Bradil on nii hea meel sinuga koostööd teha. Ma loodan, et teil on koos tore.”

Brad Pitt ja Angelina Jolie abiellusid 2014. aastal.