Jõulunädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Jõulunädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Die Hard"Ekraanitõmmis INSIDER videost "Why 'Die Hard' Is A Christmas Movie"

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku jõulunädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TvPlay Premiumi kasutaja

1. "Hüljatud" ("Les Misérables")

Oscariga pärjatud muusikaline filmiversioon Victor Hugo romaanist "Hüljatud", kus näeme endist vangi Jean Valjeani, kes pärast valvsa politseiniku Javerti silme alt pääsemist ei suuda eksvangi staatuse tõttu tööd leida. Ent peatselt, kui kohaliku vaimuliku lahkus teda põhjalikult muudab, loob ta endale uue identiteedi ja tast saab koguni linnapea. Kuid varsti peab ta oma tõelise identiteedi paljastama, et päästa elusid ja seista vastu Javertile, kes on pühendanud oma elu sellele, et Valjean taas trellide taha saada.

2. "Reis Sulekuninga riiki" ("Resan till Fjäderkungens Rike")

Seotud lood:

Kui salapärane Sulekuningas viib endaga kaasa väikese Johani ema, võtab kindlameelne jänesepoiss ette suurejoonelise seikluse, et oma armas ema Sulekuninga riigist tagasi tuua.

3. "Pulmapilgar" ("Le Sens de la fête")

Peokorraldajad valmistuvad suursündmuseks — pulmapeoks uhkes 17. sajandi lossis. Ent hommikust peale on kõik viltu vedanud ja proffidel on keeruline toimuvat kontrollida.

4. "Sherlock New Yorgis" ("Elementary") - 6. hooaeg

Tänapäevane versioon Sherlock Holmesist, kes on nüüd New Yorgis elav uurija.

5. "Sõbrad" ("Friends")

Rohkelt auhinnatud maailmakuulus komöödiasari "Friends" ehk "Sõbrad" jälgib kuue New Yorgis elava sõbra igapäevaelu.