KUULA | 53. Kinoveebi Jututuba: Mis filme ja seriaale vaadata koduse karantiini ajal?


KUULA | 53. Kinoveebi Jututuba: Mis filme ja seriaale vaadata koduse karantiini ajal?
Kinoveebi Jututuba #53Foto: Kinoveeb

"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning Kinoveeb.ee peatoimetaja Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.


"Kinoveebi Jututoa" 53. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida oleme vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix jne) abil vaadanud ("Contagion", "28 Days Later", "Outbreak", "Kingdom", "Cloverfield", "Love, Death & Robots", "The Outsider", "Final Space", "John Oliver", "Animals", "Silicon Valley", "Daredevil", "Defenders", "Paradise PD", "Bert Kreischer: Hey Big Boy").

Seejärel anname hinnangu 20. märtsil linastuma pidanud dokumentaalfilmile "QT8: Esimesed kaheksa" ja räägime enne eriolukorra algust alustanud filmidest "Bloodshot" ja "Edasi".

Lisaks võtavad Ragnar, Henryk ja Raiko läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Saate viimases osas jagame koduseid filmi - ja seriaalisoovitusi.

Sisukord:

Seotud lood:


0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? ("Contagion", "28 Days Later", "Outbreak", "Kingdom", "Cloverfield, "Love, Death & Robots", "The Outsider", "Final Space", "John Oliver", "Animals", "Silicon Valley", "Daredevil", "Defenders", "Paradise PD", "Bert Kreischer: Hey Big Boy")

1:10:44 Anname hinnangu 20. märtsil kinodes linastuma pidanud dokumentaalfilmile "QT8: Esimesed kaheksa" ja räägime enne eriolukorra algust kinodes alustanud filmidest "Bloodshot" ja "Edasi".

1:38:51 Filmiuudised meilt ja mujalt.

1:59:40 Nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: jututuba@kinoveeb.ee

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.