Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Adam Driveri ja Scarlett Johanssoni abielu ning üleloomulik draama "Atlantics"


1/6
Marriage Story
"Marriage Story" - praegu NetflixisFoto: Wilson Webb, AP/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 (endine TVPlay Premium) teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Lõvikuningas”

Elisa Elamuse Videolaenutuse kaustast leiab uue versiooni Disney armastatud ”Lõvikuninga” animatsioonist! Disney suur seiklusfilm viib meid Aafrika savanni, kus näeb ilmavalgust tulevane kuningas nimega Simba. Lõvipoisi suurimaks eeskujuks on tema isa, kuningas Mufasa, kes hakkab talle maast madalast õppetunde jagama, et millalgi tulevikus oma valdused pojale edasi anda. Ent mitte kõik ei toeta noore troonipärija tulekut. Mufasa kibestunud vend Scar, kes lootis ise savanni valitsejaks saada, haub kurja salaplaani. Järgneb reetmine ja tragöödia, mille tulemuseks Simba pagendamine. Kodust kaugel leiab noor lõvi endale veidrikest uued sõbrad Timoni ja Pumba, kelle abiga peab ta välja mõtlema, kuidas võimalikult ruttu suureks sirguda, et võtta tagasi see, mis talle kuulub. Suurejooneline muusikaline muinasjutt "Lõvikuningas" on mõeldud igas vanuses vaatajale.

2. "Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw"

Põnevusfilmide fännide rõõmuks on videolaenutusse jõudnud ”Kiirete ja vihaste” esimene kõrvallugu ”Hobbs ja Shaw”! Sellest ajast saati, kui hiiglasekasvu musklimägi Hobbs ning väike vibalik Shaw kohtusid, on mehed kostitanud teineteist vaid roppude sõnade ja teravate löökidega. Kui välja ilmub küber-geneetiliselt täiustatud anarhist Brixton, saavad mehed taas kokku. Superpahalase eesmärk on omandada kontroll inimkonnale saatusliku bioloogilise relva üle, mida varjab ülivõimekas MI6 agent Hattie Shaw. Hobbs ja Shaw pannakse koos Brixtoni juhtumit klaarima. Rajule filmifrantsiisile omaselt kulgevad sündmused meeletus tempos kihutades Los Angelesest Tšernobõli ja Samoa saartele pakkudes publikule ohtralt peadpööritavaid trikke, efektseid tagaajamisi, teravat huumorit ja sutsuke romantikat.

3. ”Tõnis Mägi. Vaikus valguses”

Videolaenutusse on lisandunud ka uus kodumaine dokumentaalfilm armastatud lauljast Tõnis Mäest. Portreefilm ”Tõnis Mägi. Vaikus valguses” tugineb osaliselt Tõnis Mäe eluloole, kuid keskendub rohkem tema tänasele loomingule, uute laulude valmimisele – ja näitab, kuidas ka igas uues loos peegeldub tema isemoodi maailm, kajastuvad erinevad hetked kogu tema elust ja Eesti kultuuriloost. Film annab vaatajale võimaluse õige lähedalt piiluda helilooja salapärasesse maailma ning olla kaasreisijaks teekonnal, mis muusikut inspireerib.

4. "ENSV"

Kõik sarja ENSV fännid saavad nüüd rõõmustada, sest sari jätkab uue nime all uue hooga! Enne veel, kui see uuel aasta jõuab kõikide teleriekraanidele, saab sarja juba täna Elisa Huubis ette vaadata! Hetkel on vaatamiseks üleval neli täiesti uut Eesti Vabariigi hõngulist osa, millele detsembris lisandub veel teist sama palju. Tegu on komöödiaseriaali "ENSV“ jätkusarjaga, mille tegevustik algab 1992. aasta viimastel päevadel, mil NSVLiit kaob maailmakaardilt.


1/6