Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Bill Gatesi aju ja Jeff Dunhami naljad


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Bill Gatesi aju ja Jeff Dunhami naljad
"Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates" - praegu Netflixis. Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Rocketman"

Suur tõsieluline film Elton John’ist on kohal! “Rocketman” filmi puhul on tegu on eepilise muusikalise fantaasiaga, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega. Lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks. Vaata filmi Elisa Elamuse videolaenutusest!

2. "Emainstinkt"

Videolaenutusest leiab ka psühholoogilise põneviku “Emainstinkt”. Alice ja Céline elavad väikekodanlikus idüllis – nad on ridaelamunaabrid ja parimad sõbrannad ning nende üheealised pojad on lähedased nagu vennad. Naiste täielikku teineteisemõistmisesse tekib aga mõra, kui Céline’i poeg Maxime teise korruse aknast alla kukub ja surma saab. Alice näeb küll juhtunut pealt, kuid ei jõua õnnetuse ärahoidmiseks midagi ette võtta. Leinav Céline hakkab sisimas sõbrannat süüdistama, leides, et Alice oleks saanud hea tahtmise korral poisi elu päästa. Pinged kasvavad ja Alice’ile tundub üha enam, et Céline on hakanud kahtlaselt käituma tema poja Theoga… Stiilse psühholoogilise thrilleri tegevus on paigutatud 1950.–60. aastatesse, mil valmisid selle žanri suurmeistri, Alfred Hitchcocki filmiklassikaks saanud teosed.

3. Elisa Elamuse Huub

Elisa Elamuse Huubist leiab juba praegu ettevaadatavana terve uue 5.hooaja Erik Orgu saatest “Kallis, Sa oled kosunud!”. Tegu on Eesti kõige muhedama kaalusaatega! Kellel õnnestub personaaltreeneri Erik Orgu abiga korralikult kaalust alla võtta? Kes muutub hoopis raskemaks? Kes keegi tahab ka kringlit? „Kallis, Sa oled kosunud“ saates võtavad kogukad ette teekonna tervislikuma eluviisi suunas. Mine juba täna Elisa Huubi ja vaata kogu hooaeg ette ära, enne veel kui see telekanalite kavadessegi jõuab!