Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: "BoJack Horsemani" loojate uus seriaal ja Drake'i produtseeritud krimidraama


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: "BoJack Horsemani" loojate uus seriaal ja Drake'i produtseeritud krimidraama
"BoJack Horseman" looja uus seriaal "Undone" - praegu Amazon Prime Videos. Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Tasujad: Lõppmäng"

Elisa Elamuse videolaenutuse kausta on jõudnud suurejooneline finaal 2008. aastal "Raudmehega" alanud saagale - eepiline ulmeseiklus "Tasujad: Lõppmäng". Universum on varemeis, sest Thanos tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika, Raudmees, Must Lesk, Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis. Osades sellised Hollywoodi suurkujud nagu Chris Evans, Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Paul Rudd, Mark Ruffalo, Jeremy Renner, Brie Larson, Josh Brolin jpt.


2. “Parimad vaenlased”

Samuti võib Elisa videolaenutuse uute filmide alt leida filmi nimega “Parimad vaenlased”, mis on tõestisündinud lugu väga ebatavalisest sõprusest, mis saab alguse 1971. aasta suvel. Ühel päeval kohtuvad pealtnäha kaks väga erinevat inimest: inimõiguste aktivist Ann Atwater ja Ku Klux Klani liider C.P. Ellis. Kuigi esmalt tundub, et neid kahte ei seo mitte miski, siis aja jooksul saab selgeks, et neid ühendab ühine soov oma lastele paremat tulevikku pakkuda. Saab alguse sündmuste keeris, mis muudab nende elu igaveseks.


3. "Joel Ostrati suur õhtusöök“

Elisa Huubi kodumaiste sarjade alt leiad ettevaatamiseks kaks esimest osa tuliuuest eestimaisest kokasaatest „Joel Ostrati suur õhtusöök“. Need osad ei ole veel tele-eetrisse jõudnud, aga neid oodatakse juba praegu pikisilmi! Siin on Sinu võimalus olla esimene, kes neid näeb ja kes saab öeda, et tead, mis saates juhtuma hakkab. Juhtuma aga hakkab ja saade saab olema põnev – soovitame soojalt!