Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: Felicity Jonesi ja Eddie Redmayne'i ajalooline seiklusfilm "Aeronaudid"


1/6
Film Review - The Aeronauts
"Aeronaudid" ("The Aeronauts") - nüüd Amazon Prime Videos.Foto: Amazon Studios, AP/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 (endine TVPlay Premium) teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Tähtede poole”

Ulmefännide rõõmuks leiab nüüd Elisa Elamuse videolaenutusest maagiliselt ilusa ulmedraama ”Tähtede poole”. Film jutustab astronaut Roy McBride’i (Brad Pitt) loo, kes võtab ette teekonna meie päikesesüsteemi äärealadele, otsides oma aastate eest kaduma läinud isa (Tommy Lee Jones). Roy ülesandeks on lahendada mõistatus, mis ähvardab meie planeedi püsimajäämist. ”Tähtede poole" lavastajaks ja kaasstsenaristiks on James Gray ("Kadunud linn Z").

2. ”Aasta täis draamat”

Kohustuslik vaatamine kultuurisõpradele! Kas sina suudaksid aastaga ära vaadata 200 teatrilavastust? Elisa videolenutusse jõudis kodumaine film ”Aasta täis draamat”. 2017. aastal kuulutab Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimest, kes poleks teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused. 450 kandidaadi seast leitakse 21-aastane Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Noor inimene, kes ei tea midagi Eesti teatrist ega tunne ühtegi eesti näitlejat. Noor inimene, kes enne eksperimenti kaalus, kas minna tööle Maximasse või Euroopasse vabatahtlikuks. "Aasta täis draamat" on inspireeriv lugu iseseisvumisest, oma koha otsimisest ja sellest, et vahel piisab ainult väikesest juhusest, et veerema läheks lumepall, mis muudab kogu elu.

3. "Lelulugu 4"

Kauboy Woody ja Buzz on kõigi animatsioonifännide rõõmuks Elisa videolaenutuses tagasi! Woody on teadnud alati oma kohta maailmas ning et tema põhiliseks ülesandeks on hoolitseda oma lapse eest, olgu selleks siis Andy või uus omanik Bonnie. Kui Bonnie poolt käsitöötunnis loodud uus lelu Luhvik kuulutab, et ta on rämps ja mitte mänguasi, võtab Woody endale südameasjaks, et näidata uustulnukale, mida tähendab olla tõeline lelu. Ülesanne muutub veelgi keerulisemaks siis, kui Bonnie võtab kõik lelud kaasa perereisile, mille käigus Luhvik korduvalt põgeneda üritab. Sellest kujuneb Woody jaoks ootamatuid pöördeid täis seiklusteahel, mis viib ta kokku ammu kadunuks peetud sõbra Bo Peepiga, kellest on omapäi veedetud aastate jooksul saanud karastunud ellujääja. Lisake Bo'le kohtavad Woody, Buzz ja teised teel olles värvikaid uusi tegelasi, kes pole just kõik sõbralikud.

4. "Reetur"

Elisa Huubist leiab ahjusooja kodumaise spioonisarja peaosas Tambet Tuisuga! Tegu on Elisa ja ERRi koostöös valminud originaalsarjaga, mille esimene osa linastus sel aastal PÖFFil. Hetkel on see sari nähtav eksklusiivselt vaid Elisa klientidele! 2004. aastal, napilt enne Eesti NATOsse astumist, läheneb Venemaa luureteenistus Eesti Kaitseministeeriumi ametnikule Alfred Vindile, tehes ettepaneku koostööks. Omakasust ja karjäärihimust kannustatuna otsustab Vint oma riigi reeta ja algab pingeline kassi-hiire mäng Eesti kaitseväeluure majori Marko Arrakuga. Eesti võetakse NATOsse ja Alfred Vint hakkab Kaitseministeeriumis tegelema just NATO saladustega.


1/6