Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: HBO uus kvaliteetseriaal "Watchmen" ja Gary Oldmani versioon Draculast


Watchmen
Telia HBO-sse jõudis uus seriaal "Watchmen"Foto: Mark Hill, AP/Scanpix

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. “Mehed mustas: globaalne oht”

Komöödia ja ulmekafännid saavad nüüd endale kodus mõnusa õudukaõhtu korraldada, kuna Elisa Elamuse videolaenutusse on jõudnud “Mehed mustas” saaga kõige uuem osa “Mehed mustas: globaalne oht”. Peategelased on küll vahetunud, kuid sisu keerleb ikka sama vana teema ümber – maailma päästmine tulnukate käest! Ja seda kõike tehakse muidugi väga stiilselt ning läbi mõnusa huumoriprisma! Mehed mustas on kanda kinnitanud kogu maailmas, aga sama on teinud ka universumi rämps. Meie kaitsmiseks asuvad koostööle autasudega pärjatud agent H (Chris Hemsworth) ja sihikindel uustulnuk M (Tessa Thompson) - ootamatu paar, kellest võib siiski asja saada. Kui nad seisavad silmitsi uue tulnukaga, kes võib võtta ükskõik kelle kuju, sealhulgas nende agendid, peavad nad ühendama jõud ülemaailmsel seiklusel, et päästa nii agentuur kui ka kogu maailm hävingust.

2. “Lemmikloomade salajane elu 2”

Lastele ja kõigile animasõpradele, kes hindavad mõnusat huumorit ja armsaid neljajalgseid on pakkuda “Lemmikloomade salajane elu 2”, mis viib vaataja taas kokku esimesest osast tuttava seltskonnaga. Krants Duke’i ja terjer Maxi perenaine Katie on abiellunud ja emaks saanud. Usin Max on beebi Liami turvalisuse järele valvamisest nii hoogu läinud, et on muutunud lausa neurootikuks. Kui kõik see pere sõidab maale tallu, kohtavad põlised linnakoerad Duke ja Max koera-talumatusega lehmakarja, pahatahtlikke rebaseid ja natuke napakat kalkunit – kõik need kokkupuuted maakatega muudavad niigi närvilise Maxi veelgi ebakindlamaks. Õnneks annab Maxile väärtuslikku õppetunni enesekindluse alal vana karjakoer Kikas, kes kogu majapidamisel hoolikalt silma peal hoiab.

3. "Mamps"

Õudusfilm “Mamps” on veel üks meie uutest filmidest Elisa Elamuse videolaenutuses. Oscari võitja Octavia Spencer kehastab filmis Sue Ann’i, eraklikku vanaldast naist vaikses Ohio väikelinnas, kelle poole pöördub teismeline Maggie, paludes naisel kärakat osta. Ootamatult teeb naine ettepaneku tema keldris pidutseda, et noored tänavatel vahele ei jääks. Sue Anni peokeldris on aga neli reeglit – keegi peab jääma kaineks, vandesõnad on keelatud, ülakorrusele minna ei tohi ning teda tuleb kutsuda Mampsiks. Kui Mampsi külalislahkus hakkab kujunema kinnisideeks, muutub teismeliste unelmana alanud lugu luupainajaks ning linna parimast peopaigast saab hirmsaim koht maa peal.