Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Mel Gibsoni kodusõda ja Dave Chappelle'i naljad


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: Mel Gibsoni kodusõda ja Dave Chappelle'i naljad
"Dave Chappelle: Sticks & Stones" - Netflixis.Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Dumbo"

Koguperefilmide uueks filmiks Elisa Elamuse videolaenutuses on “Dumbo”, mis on loodud Walt Disney samanimelise animafilmi ainetel. Tsirkuseomanik Max Medici võtab tööle sõjast naasnud endise staari Holt Farrieri ning tolle lapsed, et nad hoolitseks vastsündinud elevandibeebi eest, kelle tohutud kõrvad muudavad ta vaatajate naerualuseks. Kui selgub, et just tänu neile kõrvadele suudab Dumbo lennata, tabab Medici virelevat tsirkust seninägematu publikumenu. See toob kohale värvika meelelahutusmagnaadi, kes meelitab Maxi ja kogu tema trupi oma meelelahutuskekusesse Unistustemaa. Ent siis saab Holt teada, et Unistustemaa särav pealispind varjab üsnagi süngeid saladusi...

2. "Kõik on tõsi”

Uus tulija Elisa videolaenutuses on film “Kõik on tõsi”, mis heidab pilgu maailmakuulsa William Shakespare’i elu viimastele aastatele. Aastal 1613 tules hävinud kuulus Londoni teater "Globus" sunnib William Shakespeare'i naasma oma kodulinna Stratfordi. Seal aga tuleb tal taas tegeleda oma mineviku varjudega. Perekond, kelle ta hülgas kolmkümne aasta eest, ei võta teda just ülearu soojalt vastu.

3. “Ootamatu armastus”

“Ootamatu armastus” räägib loo Marcosest ja Anast. Nad on pikalt abielus ning nad elavad Buenos Aireses nagu iga teine tavaline keskklassi perekond. 25 aasta jooksul on nad olnud ideaalsed vanemad oma ainsale pojale Lucianole, kuigi sageli ka Luciano eest hoolitsedes oma soove ja unistusi eirates. Ühel päeval läheb Luciano välismaale õppima. Poja väljakolimine tekitab kodus tühjuse, mida Marcos ja Ana kuidagi täita ei suuda ning nad hakkavad kahtlema, mis on veel neil kui paaril üldse ühist või mis neid peale poja koos hoidis. Jõutakse otsusele, et parem on lahutada kui nii edasi elada. Marcos kolib pärast lahutust oma sõbra juurde lootusega tutvuda uute toredate naistega, Ana naudib oma vabadust üksinda. Aeg-ajalt nad kohtuvad, meenutavad minevikku ja paratamatult tekivad mõtted, kas uus vaba elu on parem kui endine.