Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"The Jackal" (1997)Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Vaenulikud“ ("Hostiles", 2017)

Filmi "Vaenulikud" tegevus toimub 1892. aastal ja jutustab loo legendaarsest sõjaväekaptenist (Christian Bale), kes nõustub vastumeelselt saatma surevat Cheyenne’i suguharu sõjapealikku (Wes Studi) ja tema perekonda tagasi hõimumaadele. Ohtlikul ja rängal teekonnal New Mexico sõjaväeosast Fort Berringerist Montana rohumaadele satub endiste rivaalide teele noor lesk (Rosamund Pike), kelle perekond lagendikel tapeti. Ühes tuleb neil ületada karm maastik ja seista vastamisi vaenulike komantšide ning pahatahtlike võhivõõrastega.

Loe ka arvustust.

2. "Koodnimi U.N.C.L.E“ ("The Man From U.N.C.L.E“, 2015)

Seotud lood:

On aasta 1963 ning Külm sõda on haripunktis. CIA agent Napoleon Solo ja KGB spioon Ilja Kurjakin on sunnitud erimeelsused unustama, et saata Saksa teadlase tütart teel oma röövitud isa juurde, keda sunnitakse oma teadmiste abil kuritegeliku salaliidu tarbeks tuumarelvi välja töötama. Agentide vahel seisavad mitmed relvastatud käsilased, ootamatud reetmised ja nende vastastikune paranoia.

3. "Miss Peregrine'i kodu ebaharilikele lastele“ ("Miss Peregrine's Home for Peculiar Children“, 2016)

Jake saab jälile saladusele, mis juhatab poisi läbi aegade ja maailmade, ning viib ta salapärasesse paika nimega "Miss Peregrine'i kodu ebaharilikele lastele". Selles müstilises kohas teeb Jake tutvust lastekodu eripäraste asukatega... aga ka selle võimsate vaenlastega.

4. "Tarzani legend“ („The Legend Of Tarzan“, 2016)

Palju aastaid on möödas ajast, kui mees, keda kunagi teati Tarzanina, jättis Aafrika džunglid seljataha, et elada peenemat elu lord Greystoke'ina koos armastatud naise Jane'iga. Nüüd kutsutakse ta aga tagasi Kongosse parlamendi ärisaadikuna. Ta ei tea, et ta on kõigest ettur surmavas ahnuse- ja kättemaksuskeemis, mille taga seisab belglasest kapten Leon Rom. Mõrvarliku vandenõu planeerijatel pole aimugi, mille nad kohe valla päästavad.

5. "Californication“ (sari, 2007–2014)

USAs vaatajarekordeid löönud menuseriaal kirjanikust, kes maadleb nii seksi- kui narkosõltuvusega, üritades samal ajal poole kohaga kasvatada oma tütart ning sõdida endise tüdruksõbraga. Peaosas "Salatoimikutest" tuttav David Duchovny, kes sai 2008.aastal selle osatäitmise eest Kuldgloobuse.