Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Ausad valed" ("True Lies")Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Patti Cake$"

New Jersey räppmuusik Patricia Dombrowski, kelle hüüdnimeks Patti Cake$, võitleb igapäevaelu raskustega ja unistab kuulsusest.


2. "Percy Jackson ja Koletiste meri" ("Percy Jackson: Sea of Monsters")

See järg filmile ”Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras” jätkab noore pooljumala eepilist teekonda oma saatuse täideviimise nimel. Et päästa oma maailma, peab Percy koos sõpradega leidma müütilise ja maagilise kuldvillaku. Siirdudes ohtlikule odüsseiale läbi kaardistamata Koletiste mere, võitlevad nad hirmsate olendite, zombie´de armee ja ülima kurjaga.


3. "Identiteedivaras" ("Identity Thief")

Piiramatu sissetulek on võimaldanud Dianal (McCarthy) Miami äärelinnas luksuslikku elu nautida - poodlemise kuninganna ostab kõike, mida hing ihaldab. Selle kõige juures on aga väike konks - ta kasutab oste sooritades Sandy Bigelow Pattersoni identiteeti, mis kuulub paraku USA teises servas elavale kontohaldajale (Bateman). Tõeline Sandy Bigelow Patterson siirdub lõunasse, et otsida nädala jooksul üles petturist naine, enne kui kogu ta maailm kokku variseb. Ent teise Sandy leidmine ei ole nii lihtne, kui ta arvas, ning sellel reisil läbi USA õpetavad nad teineteisele pidevalt uusi elutarkusi.


4. "Vastumürk tervisele" ("A Cure for Wellness")

Seotud lood:

Lockhart on innukas Wall Streeti börsimaakler, kes saab ülesande tuua oma firma tegevdirektor ära üksildasest Alpides asuvast ravikeskusest. Ta saabub rahulikku sanatooriumisse, kus pakutakse patsientidele väidetavalt imeravi. Tegelikult aga tundub, et nad muutuvad aina haigemaks. Uurides spaa süngeid ja jahmatavaid saladusi, kohtub ta noore naisega – viirastuslikult kaunis Hannah on ka ise patsient.


5. "Raamatukoguhoidjad" ("The Librarians") - seriaal

Raamatukogu on ebaloomulike, mütoloogiliste, ohtlike ning antiiksete raamatute ning objektide muuseum, kus töötab üks raamatukoguhoidja ning tema kaitsja, kuid asjalood muutuvad, kui keegi hakkab mõrvama eelnevalt kaalutud raamatukoguhoidja kandidaate ning 3 ellujäänut kistakse uude maagiarohkesse maailma, kus nad peavad lahendama võimatuid müsteeriume, leidma üles võimsaid objekte ning võitlema ebaloomulike ohtudega. Peamiseks ohuks saab salapärane surematu Dulaque, kelle eesmärgiks on tuua maagia tagasi Maa peale.