Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Brooklyn Nine-Nine"Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Mässaja rukkis" ("Rebel in the Rye")

Film heidab valgust sündmustele, mis kujundasid noort kirjanikku, ning talle mõju avaldanud inimestele, keda ta edu taga ajades kohtas – eeskätt ta mentorile Whit Burnettile (keda kehastab telesarjast „Kaardimaja” tuntud Kevin Spacey). Juhendaja ja töökaaslaste pideva toega (ja Holdeniga alati enda kõrval) suudab Salinger elus suurimad takistused ületada – alates murtud südamest koletu sõja pikaajaliste mõjudeni.


2. "Peppa PIG"

Peppa on armas ja alati rõõmsameelne põrsaplika, kes elab koos oma väikese venna George'i, Emme Põssa ja Issi Põssaga. Peppale meeldib mängida, end põnevalt riidesse panna, väljas käia ja mudalompides hüpata. Ta seiklused lõpevad alati õnnelikult ja suure naeruga.

Seotud lood:

3 "Kampaania" ("The Campaign")

Kui kauaaegne kongresmen Cam Brady (Will Ferrell) enne lähenevaid valimisi suure avaliku prohmaka teeb, otsustavad paar jõukat firmajuhti oma Põhja-Carolina piirkonnas rohkem mõjujõudu võita, toetades konkureerivat kandidaati. Nende väljavalituks on naiivne kohaliku turismikeskuse direktor Marty Huggins (Zach Galiflanakis). Esmalt tundub Marty olevat kõige ebatõenäolisem kandidaat, ent värskete toetajate abil saab tast peagi arvestatav rivaal, kes valmistab karismaatilisele Camile piisavalt peavalu.


4. "Dracula: Jutustamata lugu" ("Dracula Untold")

Sajandivahetusel elab noor vürst Vlad oma perekonnaga rahulikult, valitsedes oma tillukest kuningriiki. Ent kui Türgi sõjapealik Vladilt oma armeesse tuhat poissi nõuab, teiste hulgas ka Vladi enda poega, otsib Vlad juurdepääsu kohutavale jõule, mis võimaldaks tal hirmsa hinna eest oma kuningriiki ja perekonda türklaste eest kaitsta.