Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Bird Box" - Sandra Bullocki õudusfilm alustab Netflixis reedel.Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Haroldi ja Kumari jõulud" ("A Very Harold & Kumar Christmas")

Kuus aastat on möödas Haroldi (John Cho) ja Kumari (Kal Penn) lõbusast põgenemisest Guantanamo Bayst. Nüüdseks on Harold ja Kumar üksteisest täielikult võõrdunud ja elavad täiesti eraldi koos oma peredega. Kuid ühel päeval pühade ajal ilmub Kumar täiesti ootamatult Haroldi ukse taha, koos imeliku kingitusega, millega ta tahtmatult paneb tule otsa Haroldi äia südamelähedasele jõulupuule. Et olukorda parandada, lähevad nüüd kaks lõbusat selli New Yorki, et leida sealt täiuslik jõulupuu asendamaks äia jõulupuud, mis jällegi toob endaga kaasa rohkelt koomilisi õnnetusi ja lõbusaid hetki.

2. "Kuidas Grinch jõulud varastas" ("How the Grinch Stole Christmas")

Grinch (Jim Carrey) on karvane roheline olevus, kes elab Kelleküla kohal kõrguva Mornimäe sisemuses asuvas koopas. Kui maailmas on midagi, mida Grinch ei salli, siis on selleks jõulud. Saatjaks vaid ta truu koer Max, on Grinch mõelnud välja plaani, kuidas lähenevad jõulud Kellekülas kõigile meelde jääks. Ta kavatseb varastada kogu linnast kõik kingitused, sest mis jõulud need ilma kingitusteta ikka on? "Grinch" on fantaasiarikas jõulukomöödia, mille aluseks Dr. Seussi lasteraamat "Kuidas Grinch varastas jõulud". Film kandideeris kolmele Oscarile, võites parima grimmi kategoorias.

Seotud lood:

3. "Niko ja lendavad põhjapõdrad" ("Niko 2. Little Brother, Big Trouble")

Ühel päeval teatab ema Nikole jahmatava uudise: ta on nimelt tutvunud uue mehe, tavalise põhjapõdra Lenniga ning too kolib koos oma väikese poja Jonniga nende juurde elama. Niko maailm variseb kokku. Ta pole enam ainus laps ning ta peab hoolitsema oma väikese ja nunnu kasuvenna eest. Selle tulemused pole väga kiita...

4. "Paan: Reis Eikunagimaale" ("Pan")

Peeter on üleannetu 12-aastane poiss, kes on parandamatult mässumeelne. Trööstitus Londoni orbudekodus, kus ta on kogu elu elanud, ei peeta sellistest omadustest aga põrmugi lugu. Ühel imelisel ööl haaratakse Peeter orbudekodust kaasa ja lennutatakse fantastilisse piraate, sõdalasi ja haldjaid täis maailma nimega Eikunagimaa. Seal satub ta imelistesse seiklustesse ning võitleb elu ja surma peale, püüdes samal ajal leida oma kohta sellel võlumaal.

5. "Perekondlik rööv" ("Mes trésors")

Kahel neiul ei ole aimugi teineteise olemasolust, kuni nad saavad teate nende ühise isa surmast. Tütred tulevad isa koju pärandust vastu võtma, kuid leiavad isa eest täie elu ja tervise juures.