Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Velvet Buzzsaw" - praegu Netflixis.Ekraanitõmmis treilerist

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Matti - põrgu kuulub kangelastele"

Eilse kurva uudise taustal on paslik meenutada särava multitalendi uskumatut elu. Lugu maailmakuulsast suusahüppajast, Matti Nykänenist, kes on võitnud 4 olümpiakulda ja 7 maailmameistritiitlit on saadaval Elisa videolaenutuses. Suurepärast spordikarjääri varjutab tema pidevalt killustunud eraelu, täis ebaõnnestunud abielusid, vägivalda ja inimesi, kes tuntud sportlast meelsasti oma hea elu tagamiseks ära kasutada püüavad.

2. "Venom"

Tuliuus seiklus Elisa Elamuse videolaenutuses! Tähelepanu keskmesse astub Marveli vägevamaid ja keerukamaid tegelaskujusid, kui Eddie Brockist (Tom Hardy) saab peremeesloom tulnukast sümbioodile Venom. Ajakirjanik Eddie on juba aastaid üritanud kukutada kurikuulsat Life Foundationi teadlast Carlton Drake’i (Riz Ahmed). Kinnisidee hävitas tema karjääri ja suhte sõbratari Anne’iga (Michelle Williams). Kui Drake’i eksperiment tulnukas Venom Eddie kehasse satub, saab ta endale ootamatult uskumatud supervõimed ja võimaluse teha, mida hing ihaldab. Õel, sünge, ennustamatu ja raevust kannustatud Venom sunnib Eddie pingutama, et hoida vaka all ohtlikke võimeid, mida samas ka võimu andvaks ja joovastavaks peab. Kuna Eddie ja Venom vajavad teineteist, et soovitut saada, põimuvad nad omavahel üha enam. Kus lõpuks üldse Eddie lõppeb ja Venom algab?

Seotud lood:

3. "Merivälja"

Müstikasari Merivälja kogu pikkuses, reklaamivabalt ja HD kvaliteedis on vaadatav Elisa Seriaalimaailma voogedastusteenuses Seriaali valik. Mis ja kuidas leiti Meriväljalt vene aja lõpul? Miks kadus kummalistel asjaoludel viiuldaja Georg Sinilaid? Miks uppus parvlaev Estonia? Kus on Anna laps ja mida tähendab Risto viimane maal? Kes ja miks juhtis kogu seda saladuslikult surmavat mängu ja kuidas Karin selle oma üleloomulike võimetega välja selgitab? Täna õhtul avanevad kõik kaardid ja tuleb ilmsiks lõplik tõde. Osades: Lauli Otsar, Merle Palmiste, Andres Lepik, Andrus Vaarik, Kärt Kross, Argo Aadli, Tõnn Lamp, Liina Tennosaar, Tarvo Krall jpt.

4. "Veevalaja"

Kaks sõna - Charles Manson. "Veevalaja“ on must-be sinu seriaalilistis, kui otsid silmipööritavat põnevust läbi lihast ja luust psühhopaadi vaatevinkli! Peaosas vana hea David Duchovny. Hittsarja mõlemad hooajad on saadaval Elisa Seriaalimaailma Seriaali valiku teenuses.