Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Mr. Robot" on saadaval Amazon Video Prime vahendusel. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. "Kättemaksukontori" uus hooaeg nüüd ettevaadatav!

Me tegime seda jälle - ainult Elisa Seriaali valiku klientidel on juba täna võimalik ära vaadata Kättemaksukontori 21. hooaja neli esimest osa! Järgmise nädala alguses lisandub neile veel kaks ahjusooja episoodi. Sarja avaosa jõuab TV3-e eetrisse märtsis, siis kui sinul on pool hooaega juba ette vaadatud!

2. "Bullets" (Kuulid")

Kevadhooaja esimene Elisa originaalsari, terve hooaeg kohe vaadatav! Põnevussarjas Bullets mängib peaosas "Troonide mängu" täht Sibel Kekilli. Peale ebaõnnestunud narkooperatsiooni sulandub salajastele ülesannetele spetsialiseerunud kriminaaluurija Mari Saari turvapaika taotleva terroristi lähikonda. Missioon viib Saari üha sügavamale valede võrgustikku, kus kõik on teisiti kui esmalt tundub. Uurimise edenedes seab Saari ennast üha rohkem ohtu, samal ajal kui põhjanaabrite pealinn Helsingi on suuremas ohus kui eales varem!

3. "Miks mitte?!"

ETV uusim noortesari on Elisa Elamuse voogedastusteenuse Seriaali valik klientidele täies hiilguses ja täis-HD kvaliteedis vaadatav. "Miks mitte?!" kujutab endast Anna Soovälja põnevat ja naljakat teekonda klassi nohikust kuumaks räpp-artistiks NoJik. Sama pööraseid väljakutseid pakkuv on elu ka Anna pereliikmetele. Aga miks ka mitte, kui vajadus sunnib ja julgust jagub!

Seotud lood:

4. "Imelised 2"

Kauaoodatud koguperehiti teine osa nüüd Elisa videolaenutuses! Helen saab ülesandeks taastada superkangelaste hea maine, aga Bob peab samal ajal sooritama kangelastegusid kodurindel koos Mimoosi, Välgu ja väikese Jussikesega, kelle supervõimed alles hakkavad avalduma. Nende elud paisatakse tasakaalust välja, kui välja ilmub uus kurikael, kelle geniaalne ja ohtlik plaan seab nad kõik ohtu. Kuid perekond Parr ei kavatsegi selle väljakutse eest peitu pugeda, sest on neile ju abiks ka nende hea semu Külmar.