Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Green Book
"Roheline raamat" - praegu Telia filmiriiulis. Foto: Universal Pictures, AP

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. “Esimene inimene”

Meie videolaenutusse on jõudnud eelmise aasta üks põnevamaid eluloofilme “Esimene inimene”. Film jälgib Neil Armstrongi (Ryan Gosling) vaatevinklist kogu kümnendi kestnud NASA kuuvallutusprogramme ning annab võimaluse elada kaasa inimkonna kosmoseajaloo ühele olulisemale peatükile – esimesele mehitatud kuulennule Apollo 11 pardal. See on maailma ühe kuulsaima, kuid samas ka kinniseima mehe lugu, mis räägib tema suurtest võitudest ja ka ränkadest kaotustest. Selle filmi juures otsustas filmitiim kasutada võimalikult palju päris tehnikat ning piirduda arvuti poolt tekitatud eriefektidega minimaalsel määral. Sellest hoolimata sai film aga auhinnatud Oscariga parimate visuaalsete efektide eest! Tegu on väga huvitava ajaloolise draamaga, mistõttu soovitame teile seda soojalt

2. “1+1”

Elisa Filmimaailmas on vaatamist väga palju ja sealt peaks küll igaüks oma maitsele midagi sobilikku leidma - palju uusi filme ja aegumatuid klassikuid ning lihtsalt väga häid pisut vanemaid filme, mida pole ammu näinud, aga tahaks veel vaadata kui võimalus tuleb. Üheks selliseks on kindlasti Prantsusmaa film “1+1”. Kui see film 2012 aastal kinodesse jõudis, siis ei osanud selle suurt edu ilmselt keegi ette näha, kuna tegu ei olnud ju Hollywoodi kassamagnetiga. Juhtus aga nii, et film oli kinokavades kuid ja kuid ja saalid olid välja müüdud, sest suust suhu reklaamina levis kui kulutuli, et film on väga hea ja minge seda kindlasti vaatama. Ülemaailmses filmi andmebaasis IMDB on filmi reiting 8,5 ja sellest paremat on raske saada. Kui te olete üks neist, kellel film veel nägemata, siis soovitame soojalt! Film on tõsielul põhinev ja jutustab loo ühest rikkast aristokraadist, kes on jäänud kaelast allapoole halvatuks ja otsib omale hooldajat. Noormees, kes selle koha saab, pole aga mingi tavaline hooldaja. Läbi mõnusa huumori vaadatuna näeme, kuidas ta suudab ka oma hoolealuses taas elurõõmu esile tuua.

3. "Kaks kanget Sovetistanis"

Meil on erakordselt hea meel teada anda, et just täna lisasime Elisa Seriaalimaailma terve portsu "Kaks kanget Sovetistanis" tuliuusi osasid, mis tele-eetrisse alles järgnevate kuude jooksul jõuavad! Seriaali valiku klient võib nüüd kasvõi kõik 13 osa järjest ära vaadata! Reklaamivabalt ja täis HD-s! Kaks kanget ehk oma teada tuntud vanas headuses Margna ja Jõekalda seiklevad seekord mööda endiseid Kesk-Aasia liiduvabariike ehk Sovetistani, kus näevad piirituid steppe, mäekülasid, traditsioone, aga samas ka ultramoodsaid linnasid oma läänelikkude kaubamajade ja nooblite restoranidega. Mõnusa huumoriga reisisaade - head nautimist!