Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
Netflixi jõudis legendaarne animeseriaal "Neon Genesis Evangelion".Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. “Külm tagaajamine”

Legendaarne Liam Neeson on tagasi! Kui vahelduseks ebatavaliselt soojale ning päikseliselt suvisele jaanipäevailmale tahaks natukene lund ning actionit näha, siis soovitame Elisa videolaenutusest uut filmi nimega “Külm tagaajamine”. Tegevus toimub Kaljumäestikus asuvas uhkes suusakuurortis Kehoes, kus termomeetripügal on langenud miinus kahekümne peale. Kohalik politsei on harjunud rahuliku jõudeeluga, kuni linna tagasihoidliku lumesahajuhi Nels Coxmani (Liam Neeson) poeg toretseva narkoparuni Viikingi (Tom Bateman) käsul tapetakse. Raevunud ja suurte masinatega varustatud Nels asub kartelli ühe mehe kaupa laiali lammutama, kuid tema arusaam mõrvast pärineb suuremas osas ainult kriminaalromaanidest. Kui surnukehad hakkavad kuhjuma, põhjustavad tema teod jõugusõja Viikingi ja tema pikaajalise rivaali, hingelise põlisameeriklasest maffiabossi Valge Härja (Tom Jackson) vahel. Jõugusõda võtab kiiresti tuurid sisse ja väikelinna säravvalged künkad valguvad peagi verest punaseks.

2. "Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2”

Koolivaheaeg on alanud ja millal siis veel häid multifilme vaadata, kui mitte nüüd. Alustada võiks Elisa Elamuse videolaenutuse uuest täispikast animatsioonist “Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2”. Koomiline animaseiklus "Ralf lõhub interneti" on järg 2012. aasta loole "Lammutaja Ralf". Seekordses seikluses elavad parimad sõbrad Lammutaja Ralf ning Vanilla Suhkrusai rõõmsalt ühes väikeses mängudesaalis, veetes pikki päevi oma automaatides mänge mängides (ehk tööl käies) ning pärast saali uste sulgemist teiste omasugustega lõbusalt aega veetes. Paraku juhtub aga Vanilla mänguga "Suhkrulaks" väike äpardus ning kui puuduvat osa ei õnnestu hankida, ootab mängu varuosadeks lammutamine. Selle vältimiseks otsustavad Ralf ja Vanilla põrutada tohutusse internetti. Miski koduses saalis kogetu pole neid aga ette valmistanud selleks, mis neid seal ootab.

3. “Kapten Granti otsingutel”

Kui hing ihkab nostalgia, siis soovitame Elisa Seriaalimaailmast üles otsida igihalja seiklussarja “Kapten Granti otsingutel”! Tegu on särava ja huvitava linateosega, mis saavutas omal ajal suure populaarsuse ja kogus palju vaatajaid. Romaani, mille põhjal seriaal on valminud, on loonud kirjanik Jules Verne. Seriaalis lööb kaasa ka meie armastatud näitleja Lembit Ulfsak. Purjelaeva Duncan omanik sattus nägema, kuidas meremehed leidsid vaala kõhust pudeli kellegi kapten Granti kirjaga. Ta palub laevaõnnetuse tõttu abi ja nimetab oma asukoha koordinaadid. Laeva omanik kohtub kapten Granti lastega ja nad purjetavad koos Lõuna-Ameerika rannikule, et leida kadunud kapten Grant. Mõnusat vaatamist kõigile!