Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädala filmi- ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Peaky Blinders" - praegu Netflixis. Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. "Kui Beale’i tänav suudaks rääkida“

Videolaenutusse on jõudnud uus film nimega "Kui Beale’i tänav suudaks rääkida“. Film kandideeris sel aastal kolmele Oscarile, millest üks (parim naiskõrvalosatäitja) ka võideti. Eesti kinopublik filmiga tuttav ei ole, kuid seda enam tuleks nüüd kasutada võimalust ja vaadata film ära Elisa videolaenutusest! See ajatu armastuslugu ühe paari uskumatult tugevast sidemest leiab aset 1970ndate Harlemis. Filmi peategelaseks on imeilus ning äsja abiellunud noor naine Tish. Naine peab ajaga võidu joostes tõestama, et tema abikaasa Alonzo pole süüdi kuriteos, milles teda süüdistatakse. Ajakriitilisemaks teeb asja ka see, et ilmavalgust on peagi nägemas nende ühine laps.

2. "Palju õnne surmapäevaks 2"

Samuti on meil midagi uut ja põnevat pakkuda õudusfilmide austajatele – videolaenutusse on jõudnud teine osa õudusfilmist "Palju õnne surmapäevaks”. Teises osas viib põnevik vaatajad tagasi tudengineiu Tree painajalikku ajaspiraali, kuid seekord hoopis uut moodi. Lugu leiab aset kaks aastat pärast eelmise filmi sündmusi. Tree siseneb ajaspiraali, et selgitada välja, millest ajafenomen tekkis. Paralleelreaalsuste vahel hüpates eskaleeruvad sündmused peadpööritaval kiirusel. Loomulikult on kõikidel huvilistel võimalus meie videolaenutusest ära vaadata ka filmi esimene osa.

3. "Armastuse lõuahaak"

Filmimaailma soovituseks on romantiline-seikluslik komöödia "Armastuse lõuahaak”, kus peaosades on Pierce Brosnan ning Oscari-laureaat Emma Thompson. Filmis mängivad nad eksabikaasasid, kelle vaheline pidev aasimine laseb aimata, et kogu kirg nende kahe vahel polegi täielikult kadunud. Sama ei saa aga öelda nende pensionivara kohta, mis haihtub pärast seda, kui Richardi investeerimisfirma temalt välja petetakse. Kui lahutatud kaasad kuulevad 10 miljonit dollarit maksnud teemantsõrmusest, mille petuskeemi autoriks olnud jultunud prantslasest finantsist oma kihlatule just ostnud on, otsustavad nad vastumeelselt jätta oma erimeelsused tagaplaanile ja asuvad hauduma plaani end pulma sokutada, et sõrmus ära varastada. Röövi korraldamisel tulevad paarile appi nende endised naabrid, kes loodavad nende suhete taastumisele. Nelik moodustab selles päikeseküllase Prantsuse Riviera taustal aset leidvas klassikalises seikluskomöödias ebahariliku seaduserikkujate seltskonna.