Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: Paolo Sorrentino "Uus paavst" ja Netflixi komöödiaseriaal "Medical Police"


1/6
Nädala filmi - ja seriaalisoovitused: Paolo Sorrentino "Uus paavst" ja Netflixi komöödiaseriaal "Medical Police"
"Uus paavst"Foto: Gianni Fiorito

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädala filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. ”Elu tähtede keskel”

Elisa Elamuse videolaenutuse uus tulija on ulmefilm ”Elu tähtede keskel” peaosas Robert Pattinsoniga. Tegevus toimub sügaval kosmoses, kaugel pärast meie päikesesüsteemi. Monte ja tema väike tütar Willow elavad täielikus eralduses kosmoselaeva pardal. Erakust mees, kelle range enesedistsipliin on kaitseks ihade eest – tema enda ja ka teiste omade eest – Montest sai tüdruku isa vastu tema tahet. Tema spermat kasutati selleks, et viljastada Boyce’i, üht noort tütarlaste, kes sünnitaski tütre. Nad olid vangidest koosneva meeskonna liikmed: kosmosesüüdlased, surmamõistetud.

Nad on katsejänesed, kes saadeti missioonile Maale lähimasse musta auku. Nüüd on järele jäänud vaid Monte ja Willow. Ja nüüdseks on Monte muutunud. Oma tütre kaudu kogeb ta esimest korda kõikvõimsa armastuse sündi. Willow kasvab, temast saab noor tütarlaps, siis noor naine. Koos ja üksinda maailmas lähevad isa ja tütar vastu oma saatusele - musta auku, milles lõpetab eksisteerimise nii aeg kui ruum.

2. ”Vabatants”

Film ”Vabatants” on ilus, kaasahaarav ning romantiline film täis muusikat, tantsu ja tundeid. Frank Sinatra laulis kunagi New Yorgis: „Kui see õnnestub siin, õnnestub see ka igal pool mujal.“ Igal aastal sõidavad tuhanded noored edu lootes linna, mis kunagi ei maga. Barlow on andekas baleriin, kes otsustas Ameerika kunsti pühamus New Yorgis oma unistuse täita. Tütarlaps otsustab mitte alla anda ja läheb uue Broadway tantsulavastuse prooviesinemisele. Lavastaja Zander valib ta välja. Mõni päev hiljem ühineb trupiga andekas pianist Charlie, kes tuli nagu Barlow’gi New Yorki oma unistust teoks tegema. Noorte vahel tärkab vastastikune sümpaatia, kuid ka Zander pole Barlow’ vastu ükskõikne ja too avastab end armukolmnurgast.

Etenduse proovid lähevad aina pingelisemaks, koormus kasvab ning ei Charliel ega Barlow’l jää aega millekski muuks. Töö tähendab pidevat stressi, konkurentide reetlikkus ja halastamatu võitlus nõuavad mõlemalt lõivu. Filmi koreograafia on seadnud Emmy-võitja Tyce Diorio, tõsielusarja „Tantsi, kui oskad“ koreograaf, kes on töötanud ka niisuguste tähtedega nagu Janet Jackson, Jennifer Lopez ja Ricky Martin. Filmi leiad Elisa Elamuse videolaenutusest

3. ”Sissetungija”

Kolmas uus tulija videolaenutuses on põnevik ”Sissetungija”. Scott ja Annie Russell ei saaks olla õnnelikumad, kui ostavad oma unistuste maja Californias. Tõeline maapealne paradiis muutub peagi õudusunenäoks, kui eelmine omanik, üksik lesk, nende ukse taha ilmub. Olukord muutub järjest hullemaks, kui lesk nende elu hakkab häirima. Ja kui imelikust käitumisest saab kinnisidee, peavad noored leidma laheduse vägivaldsele olukorrale. Filmi ühte peaosalistest, majaomanikku, mängib Dennis Quaid.

4. "EnsV (Eesti nüüd siis Vabariik)"

Komöödiaserjaali „ENSV“ jätkusarja EnsV (Eesti nüüd siis Vabariik) fännidel on põhjust rõõmustada, sest Elisa Huubist saab ära vaadata juba tervenisti kaheksa osa seriaalist! Sarja tegevustik algab 1992. aasta viimastel päevadel, mil NSVLiit kaob maailmakaardilt. Kaasa saab elada juba tuttavate ja armastatute tegelaste käekäigule.

1/6