Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Amazon Prime Video "Star Trek: Picard" toob tagasi fännide lemmiktegelase


1/6
Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Amazon Prime Video "Star Trek: Picard" toob tagasi fännide lemmiktegelase
"Star Trek: Picard" - praegu Amazon Prime Videos. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. "Reetur"

Vaata ära terve hooaeg! Nüüdsest on Elisa Huubis saadaval tõsielulistest sündmustest inspireeritud kodumaise spiooniseriaali "Reetur" terve esimene hooaeg. Tegu on Elisa ja ERR’i koostöös valminud originaalsarjaga, mis on hetkel nähtav eksklusiivselt vaid Elisa klientidele! Seriaali tegevus toimub 2000. aastatel, napilt enne Eesti NATOsse astumist. Venemaa luureteenistus läheneb Eesti Kaitseministeeriumi ametnikule Alfred Vindile (Tambet Tuisk), tehes ettepaneku koostööks. Omakasust ja karjäärihimust kannustatuna otsustab Vint oma riigi reeta ja algab pingeline kassi-hiire mäng Eesti kaitseväeluure majori Marko Arrakuga. Eesti võetakse NATOsse ja Alfred Vint hakkab Kaitseministeeriumis tegelema just NATO saladustega.

2. "Jokker"

Elisa Elamuse videolaenutusse on jõudnud ka sünge draama mehest nimega Arthur Fleck, kellest kujuneb ajapikku üks tuntumaid filmimaailma pahalasi ehk Jokker. Film kandideerib tervelt ühesteistkümnele Oscarile, muuhulgas ka parima meesnäitleja Oscarile, mille võib endale hea õnne korral koju viia Joaquin Phoenix. Ühiskonnast kõrvale heidetud Arthur Fleck luusib mööda Gothami tänavaid, et tunda inimeste lähedust. Päeval klounina raha teenides, lootes nii olla osake ühiskonnast, võõrdub mees ühiskonnast veelgi. Hüljatu ja kiusatuna, hakkab Arthuri sees kasvama viha. Algab aeglane muutus, mille käigus saab heidikust geniaalne kurikael, keda inimesed saavad tundma Jokkerina.

3. Oscarifilmid

Kui juba jutt Oscarite teemale läks, siis koondas Elisa ühte kausta kokku kõik 2016-2019 erinevate kategooriate Oscari võidufilmid ning isegi mõned 2020 aasta nominendid! ”Oscarifilmide” kausta, kus sisuks on igati eksklusiivne seltskond häid filme, leiate Elisa Videolaenutusest. Selle aasta uued Oscari laureaadid selguvad 9.veebruari öösel ja ülipidulikku punasel vaibal staaride saabumist kui ka tseremooniat ennast saate soovi korral vaadata otsepildis Filmzone’i kanalilt!
Tutvu lähemalt meie Oscarifilmide kaustaga siin.

1/6