Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: "Breaking Badi" film ja segaduses Sam Worthington


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: "Breaking Badi" film ja segaduses Sam Worthington
"El Camino: A Breaking Bad Movie" - praegu Netflixis. Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. "Aladin"

Elisa Elamuse videolaenutuses saab näha Disney stuudio suurejoonelist muusikalist seiklusfilmi “Aladin”, mille aluseks on Disney samanimeline animatsioon. Elas kord alatasa kaelamurdvatesse seiklustesse sattuv võluv vargapoiss Aladin (Mena Massoud), vapper ja iseteadlik printsess Jasmine (Naomi Scott) ning mitu tuhat aastat võlulambis kössitanud kõikvõimas džinn (Will Smith), kes võib olla nende kahe tuleviku võtmeks. Loole lisab seninägematut hoogu lavastaja ja kaasstsenarist Guy Ritchie.

2. "Tolkien"

Teisena leiab Elisa videolaenutuse uute tulijate kaustast eluloolise filmi J.R.R. Tolkienist, kes on laiemale avalikkusele eelkõige tuntud kui “Sõrmuste isanda” ja “Kääbiku” triloogiate autorina. Juba noore poisina orvuks jäädes, leiab J.R.R. Tolkien enda koha teiste heidikute seas. Neist saab tema perekond ning koos kogevad nad omavahel tõelist sõprust. Selline sõprus annab poisile indu ka oma loomingulist poolt arendada. Paraku saab tema elu tagasilöögi I maailmasõja ajal. Tema toonased kogemused annavad ainest ka tema tõelistele suurteostele "Kääbik" ning "Sõrmuste Isand".

3. "Laser"

Elisa Huubist kutsume vaatama uut Marii Karelli saadet “Laser”, mis toob iga nädal vaatajani päevakajalised persoonid ja nutikad teemakäsitlused. “Laseri” hooaja 16 osa on Huubis juba vaatamiseks üleval, kusjuures telesse on neist seni jõudnud vaid kuus osa – kõik ülejäänud on Elisa kliendile ettevaatamiseks! Uusi osasid lisame jooksvalt!