Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Elisas on "Fred Jüssi. Olemise ilu" ja Netflix pakub "Kingdom" teine hooaeg ning uus anime "Beastars"


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Elisas on "Fred Jüssi. Olemise ilu" ja Netflix pakub "Kingdom" teine hooaeg ning uus anime "Beastars"
"Fred Jüssi. Olemise ilu"foto: kaader filmist

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazoni Prime Videot, Crunchyrolli., Apple TV+, Elisa, Telia või Go3 teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Striimiteenuste populaarsus ainult kasvab, mis tähendab, et neid platvorme tuleb pidevalt juurde. Need kõik pakuvad suurtes kogustes meelelahutust, mille keskel võib olla keeruline orienteeruda.

Kinoveeb aitab meie lugejaid iga nädal ja nädalavahetus erinevate soovitustega, et mida võiks vaadata. Enamasti soovitame uut kraami nii Eesti kohalikes kui suuremates rahvusvahelistes teenustes. Anname teada uued filmid, seriaalid ja muud huvitavat, mis pakkumisele tuleb.

Kindlasti soovitame kuulata Kinoveebi Jututuba, kus iga nädal arutame läbi palju uusi filme ja seriaale, mis on kindlasti abiks uute ja huvitavate filmide leidmiseks ning halbade teoste vältimiseks. Meie hetkel viimane saade on leitav siit - Kinoveebi Jututuba #52.

Alates veebruarist hakkame soovitusi jagama seitsmele erinevale platvormile, mille nimekirja koos lingiga enda soovitud platvormile leiate siit alt. Head vaatamist!

Kui oled Go3 kasutaja

1. „Fantastiline naine“ (A Fantastic Woman, 2017)

Seotud lood:

Parima võõrkeelse filmi Oscar!

Marina (Daniela Vega) ja Orlando (Francisco Reyes) on armunud ning kavatsevad kahekümneaastasest vanusevahest hoolimata ülejäänud elu koos veeta. Orlando jättis Marina pärast maha oma perekonna. Kuid pärast üht sünnipäevapidu, kus Orlando lubab viia naise reisile Iguacu joa juurde, jääb mees raskelt haigeks ning sureb haiglas. Ja Marina avastab, et tema kui transseksuaalist naise jaoks satub ühtäkki kõik kahtluse alla: nende suhe, tema roll mehe surmas, tema õigus leinata meest, keda ta armastas.

Osades: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco, Aline Küppenheim, Trinidad González

Režissöör: Sebastián Lelio

Treiler

2. „Siidrimaja reeglid“ (The Cider House Rules, 1999)

John Irvingi samanimelise romaani ainetel valminud romantiline draama, mis jutustab lastekodus üles kasvanud noorest arstist, kes otsustab minna maailma avastama.

Osades: Charlize Theron, Michael Caine, Tobey Maguire, Jane Alexander, Paul Rudd, Delroy Lindo, Kathy Baker

Režissöör: Lasse Hallström

Treiler