Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: film ajas rändavast sarimõrvarist ja J.R.R. Tolkieni eluloodraama


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: film ajas rändavast sarimõrvarist ja J.R.R. Tolkieni eluloodraama
Telia kliendid saavad praegu vaadata J.R.R. Tolkien eluloofilmi "Tolkien".Impawards.com

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja

1. “X-Mehed: Tume Fööniks”

X-meeste saaga on jõudnud järgmise peatükini ja sellele saate kaasa elada Elisa Elamuse videolaenutuse vahendusel! “X-Mehed: Tume Fööniks” uues filmis seisavad X-mehed vastamisi kõige võimsama vastasega, kelleks on üks nende seast, Jean Grey. Kosmoses asetleidnud päästemissiooni käigus tabas Jeani võimas kosmilise jõu laine, mis oleks ta peaagu tapnud. Selgub, et plahvatuses omandatud vägi muutis ta palju tugevamaks, aga ka äärmiselt ebastabiilseks. Kontrolli kaotades teeb Jean haiget neile, kes teda kõige rohkem armastavad, seades ohtu kõik X-mehed. Nad peavad leidma võimaluse päästa Jean, aga ka kogu planeet maaväliste jõudude eest, kes sooviksid kasutada Tumedat Fööniksit relvana.

2. “Godzilla II: koletiste kuningas”

Ka teine selle nädala suur filmisoovitus Elisa videolaenutusest on eeskätt ulmesõpradele. Filmiks on “Godzilla II: koletiste kuningas”. Uues loos võitlevad krüptozooloogia agentuuri Monarch liikmed kangelaslikult jumalalaadsete koletistega, kelle seas on ka võimas Godzilla, kes peab astuma vastamisi Mothra, Rodani ja oma suurima vaenlase, kolmepealise Kuningas Ghidorah’ga. Seni vaid müüdiks peetud iidsed superliigid ilmuvad taas välja ja igaüks neist tahab ülemvõimu saavutada, seades inimkonna eksistentsi suurde ohtu.

3. Elisa Huub

Elisa Huubist leiab palju põnevat vaatamist - näiteks Elisa originaalsarju, mida ei näe kusagil mujal (kusjuures 1.osa nendel sarjadel on vaadatav ka siis, kui teenus pole tellitud), kodumaiseid ja välismaiseid tuntud telesarjasid ning nüüd uudisena ka filme! Filme on igale maitsele, alustades Klassikokkutuleku 1 ja 2 osaga (ära unusta, et 3.osa saab ära vaadata meie videolaenutusest) ja lõpetades Hollywoodi hittidega! Nii Klassikokkutuleku esimesi osasid kui ka ülejäänud Huubi sisu saad vaadata nii palju kordi kui tahtmist on vaid väikese kuutasu eest, 2,99 eur kuus.