Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Jason Momoa on pime võitleja Apple TV+ postapokalüptilises seriaalis "See"


Nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused: Jason Momoa on pime võitleja Apple TV+ postapokalüptilises seriaalis "See"
Jason Momoa Apple TV+ seriaalis "See".Foto: Imdb

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Netflixi, Amazon Prime Videot, Apple TV+, Elisa, Telia või TVPlay Premium teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi- ja seriaalisoovitused. Heida pilk peale!

Kui oled Elisa kasutaja


1. ”Anna”

Elisa videolaenutusse on jõudnud energiast pulbitsev, ootamatuid süžeepöördeid ja pöörast märulit täis põnevik ”Anna”. Anna Poliatova vapustav ilu varjab saladust, mis vallandab ta kestva jõu ja oskused, et saada maailma kardetuimaks valitsuse palgamõrtsukaks. Filmi peaosas saab näha Sasha Lussi ning teistes rollides tippnäitlejaid, kelle seas on Oscari-võitja Helen Mirren, Cillian Murphy ja Luke Evans.

2. ”Palio”

Mõned aastad tagasi linastus põnev doumentaalfilm ”Palio” Pimedate Ööde Filmifestivalil. Nüüd on meil hea meel teada anda, et film jõudnud ka Elisa videolaenutusse. Kaks korda aastas kogunevad inimesed Itaalia väikelinna, et osa saada maailma kõige pöörasemast hobuste võidusõidust ehk Paliost. Altkäemaks, korruptsioon ja strateegia on pea sama olulised, kui sõitjate enda oskused. Kogu möll saab alguse hetkest, kui hobused on sõitjatele määratud. Kõige keskmes on ratsanikud, nii armastatud kui vihatud mehed, kes sõlmivad kokkuleppeid vaid selle nimel, et stardis hea positsioon saada.

3. ”Valetamine ja varastamine”

Krimifilm ”Valetamine ja varastamine” räägib noorest ja osavast vargast Ivanist (Theo James), kelle spetsialiteet on LA eliidi käest kõrgkunsti varastamine. See on räpane ja hea äri, kuid Ivan tahab välja. Elyse, keda mängib Emily Ratajkowski on kapitäie luukerede ja tohutute võlgadega algaja näitleja. Need kaks nutikat suli otsustavad ühendada jõud viimaseks hulljulgeks rööviks. Kui kaalul on raha, vanglakaristus ja elud, paneb nende keerukas plaan proovile nii nende armastuse kui ka lojaalsuse selles lõbusas krimipõnevikus, mille tegevus toimub kaasaegses Los Angeleses.

4. ”Rusikas”

Kvaliteetsete Skandinaavia põnevussarjade fännidele on meil hea uudis! Elisa Huubis on vaatamiseks üleval Elisa originaalsari ”Rusikas”! Sari räägib Külma sõja aegsest Soomest ja seal tegutsevatest agentidest. Seda ajal, mil nii CIA kui KGB soovivad kontrollida, kes saab Soome järgmiseks presidendiks.1955. aasta suvel intensiivistub Külm sõda Helsingis. Nii Nõukogude Liit kui USA suurendavad oma luuretegevust, kuna mõlemad kardavad, et Soome asub vastaspoolele seoses lähenevate presidendivalimistega. CIA toetab Karl-August Fagerholmi ja KGB Urho Kekkoneni, aga kes on Soome poolt? Helena Korhonen, noor soomlanna, kes õpib New Yorgis, peab end kaitsma kuni sõrmenukid verised. Tabe Slioor, skandaalne Soome seltskonnategelane, tuleb talle appi. Ta on ilus, aga oskab ka külma närvi säilitada.