Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
Uus film Netflixis. "Hold the Dark" (2018)Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Mägi meie vahel“ ("Mountain Between Us“, 2017)

Pärast mägedes asetleidnud traagilist lennuõnnetust peavad kaks võõrast, oma pulmadeks valmistuv Alex Martin (Kate Winslet) ja operatsioonile ruttav kirurg Ben Bass (Idris Elba) ühte hoidma, et ebainimlikes tingimustes ellu jääda. Kui nad mõistavad, et abi pole kusagilt loota, alustavad Alex ja Ben pikka ning ohtuderikast teekonda, teineteist vastastikku tagant kihutades, mis aitab kaasa vastastikuse külgetõmbe tekkele.

Osatäitjad: Idris Elba, Kate Winslet, Dermot Mulroney. Režissöör: Hany Abu-Assad


2. "Batman vs Superman: Õigluse koidik“ ("Batman v Superman: Dawn of Justice“, 2016)

Pärast Supermani ja kindral Zodi vahel toimunud lahingut, mis Metropolise peaaegu maatasa tegi, otsustab Batmaniks maskeerunud miljardär Bruce Wayne, et liialt võimukas krüptonlane peab enda põhjustatud kaose eest vastutama. Seda toetab ka rahva mure Supermani karistuseta pääsemise pärast. Omavoliliste seadusesilmade kohta käiv arvamus muutub valusaks teemaks, eriti kui isepäine Batman tembeldab ja karistab Gothami kurjategijaid. Terasmehe ja Pimeduse Rüütli vahel toimuvaid sündmusi manipuleerib salakaval geenius Lex Luthor, kes tahab kasutada krüptoniiti relvana Supermani tõrjumiseks. Samal ajal otsib ta Maal elavaid teisi üliinimesi.

Seotud lood:

Osatäitjad: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter, Scoot McNairy, Callan Mulvey, Tao Okamoto, Michael Shannon, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Anderson Cooper, Kevin Costner, Jon Stewart, Patrick Wilson. Režissöör: Zack Snyder

3. "Mere südames“ ("In The Heart Of The Sea“, 2015)

1820. aasta talvel sai New Englandi vaalapüügilaevale Essex osaks ootamatu rünnak hiiglasliku kere ja sihikindlusega vaala poolt, kel oli peaaegu inimlik kättemaksujanu. Tõestisündinud mereõnnetus andis ainest Herman Melville'i klassikaks saanud romaanile „Moby Dick“. Pistes rinda tormide, nälja ja meeleheitega, hakkavad mehed kahtlema oma sügavaimates tõekspidamistes, kui nende kapten avamerel eksleb ning tüürimees endiselt suurele vaalale jahti peab.

Osatäitjad: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland, Paul Anderson. Režissöör: Ron Howard.

4. "Eakas algaja“ ("The Intern“, 2015)

Pensionile jäänud 70-aastane leskmees Ben on pensionäri elust tüdinenud. Ta kandideerib vanempraktikandi kohale moekaupu müüvasse veebifirmasse ning saabki sinna tööle. Firma asutaja on Jules Ostin – sihikindel, nõudlik ja paindlik töönarkomaan. Ben peab olema ta intern, ent see töökoht on vaid paberil – Jules ei kavatse talle tööd anda ning ta osutub vaid kohatäiteks. Ent Ben osutub siiski üsna kasulikuks ning pakub Julesile tuge ja hüva nõu.

Osatäitjad: Robert De Niro, Rene Russo, Anne Hathaway, Adam Devine. Režissöör: Nancy Meyers

5. "MacGyver" (2016- )

Noor eriagent Angus MacGyver töötab USA valitsuse salajases üksuses ning rakendab inimelude päästmiseks oma erakordset oskust loominguliselt probleeme lahendada. Legendaarse MacGyveri seiklused uues kuues.