Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Armastajate igavene elu" ("Only Lovers Left Alive")Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premiumi klient

1. "Tapatalgud" ("Carnage")

"Tapatalgud" on üliterav ja salvav komöödia, mis keskendub erimeelsustele lapsevanemate vahel. Pärast seda, kui kaks poissi mänguväljakul kaklema lähevad, kutsuvad "ohvri" vanemad "kiusaja" vanemad külla, et olukorrale lahendust leida. Viisakast vestlusest laste kasvatamise teemal saab peatselt sõnasõda, mille käigus kõik neli lapsevanemat oma tõelist palet ilmutavad. Tapatalgutest ei pääse keegi.


2. "Hääl kivist" ("Voice From The Stone")

Noor neiu tuleb lapsehoidjaks Toscana maalilistes mägedes asuvasse lossi. Tema ülesanne on aidata perepojal saada üle ema kaotusest ning selle käigus saab ta teada hirmsa tõe.


3. "Hall Pass"

Owen Wilson ja Jason Sudeikis kehastavad kahte sõpra, kel on palju ühist - lisaks kõigele on nad mõlemad juba aastaid abielus. Ent kui mõlemad mehed hakkavad kodus rahutuks muutuma, üritavad nende abikaasad julge sammu abil oma abiellu taas värskust tuua - nad annavad oma meestele "linnaloa", võimaldades neile üheks nädalaks täieliku vabaduse, esitamata mingeid küsimusi. Esmalt näib see Rickile ja Fredile unelmate võimalusena. Ent üsna peatselt avastavad nad, et nende ootused vallalise elule ja iseendile on täielikult ja pööraselt reaalsusest irdunud.

Seotud lood:


4. "Kutsuge Cobra 11" ("Cobra 11") - seriaal

Saksa põnevussari Saksamaa kiirteed on muutunud ühenduslüliks ida ja lääne vahel, kus liiguvad kõiksugu sorti hämarad tegelased ja eluohtlikud laadungid. Kiirteel töötavad politseinikud, kes ohtliku töö tegemisel kohtuvad päevast päeva lapseröövlite, salakaubitsejate, põgenike ja mõrtsukatega.


5. "Under The Dome" - seriaal

Väikese linna kohale tekib nähtamatu ja salapärane jõuväli, mis lõikab elanikud ülejäänud maailmast ära. Lõksu jäänud linnaelanikud peavad välja selgitama, miks "kuppel" linna peale tekkis ja mis saladusi see endas peidab. Samas õpivad nad ka üksteist oodatust palju paremini tundma.

https://www.youtube.com/watch?v=f_Y5YeYrqUk