Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Mr. Robot" on saadaval Amazon Video Prime vahendusel. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Titan" ("The Titan")

2048. aastal valitakse elukutseline sõjaväelane osalema enneolematus eksperimendis, mille eesmärk on kiirendada inimkonna evolutsiooni, et muuta see kohanemisvõimeliseks eluks uuel planeedil.


2. "Leedi Macbeth" ("Lady Macbeth")

Kuninganna Victoria aegne Inglismaa. Noor neiu antakse poole vanemale mehele. Peigmehe pere suhtub temasse põlgusega ja ta on päevad ja ööd üksi. Siis tutvub ta oma mehe juures töötava töömehega.


3. "Ferdinand"

Ferdinand on hiigelsuur härg, kellel on veel suurem süda. Pärast seda, kui teda peetakse eksklikult ohtlikuks metslaseks, võetakse Ferdinand kinni ja viiakse kodust kaugele paika, kus treenitakse loomi härjavõitluse areenile. Ferdinand aga kavatseb jõuda iga hinna eest tagasi oma pere juurde ega taha mingist härjavõitlusest kuuldagi. Põgenemiseks paneb ta kokku meeskonna eriti kirjudest kujudest ning algab tormakas retk läbi päikeselise Hispaania.

Seotud lood:


4. "Kangelane" ("The Hero")

Lee Hayden on vana näitleja, kes veedab oma vanaduspõlve kanepit suitsetades, tööpakkumiste puuduses. Kui tal tuvastatakse pankrease vähk, hoiab ta oma perekonnast eemale, et nad sellest teada ei saaks. Kui ta kohtub koomiku Charlotte Dylaniga, tekib neil armusuhe ja ta kogub taas kuulsust. See kompav armulugu julgustab teda parandama hooletusse jäetud suhteid oma tütre ja endise naisega, kellest ta on võõrandunud.


5. "Miljardid" ("Billions") - 3. hooaeg

Kõrgelt hinnatud põnevas draamasarjas põrkuvad kaks New Yorgi suurmeest - nutikas ja sõnaosav riigiprokurör Chuck Rhoades ning ambitsioonikas investeerimisgeenius Bobby Axelrod. Teineteise üle kavaldamiseks kasutavad mehed ära kogu oma osavuse ja mõjujõu, kaalukausil sõna otseses mõttes miljardid. Peaosades Oscari nominent Paul Giamatti ja Kuldgloobuse laureaat Damian Lewis.