Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
Vendade Coenite "The Ballad of Buster Scruggs" on praegu Netflixis. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Koloonia"

Tšiili salapolitsei röövib noore ajakirjaniku. Saanud teada, et mees viidi kristliku laagri kattevarju all tegutsevasse kolooniasse, sõidab kallim teda päästma.

2. "Põrguline: kättemaksu hing"

Sellest on möödas kaheksa aastat, kui Johnny Blazeist sai Ghost Rider, kel tuli järgida lepingut saatanaga. Ta on oma teise minaga, kättemaksuhimulise alter egoga, kes toitub kurjategijate hingedest, suures vastuolus, hoolimata kuritegude tõsidusest. Johnny on meeleheitel ning sunnitud end varjama, kuni kohtub preester Moreau'ga. Viimane veenab Johnnyt kaitsma Danny-nimelist poissi ja tema ema kurja saatana eest. Moreau võib selle kaudu päästa Johnny hinge ning päästa ta igaveseks needuse küüsist.

3. "Tully"

Kolme lapse, nende seas vastsündinu ema Marlo (Oscari-võitja Charlize Theron) saab vennalt (Mark Duplass) kingituseks lapsehoidja. Algsetest kõhklustest üle saanud Marlol tekib hooliva, üllatava ja vahel ka keerulise iseloomuga Tully-nimelise (Mackenzie Davis) noore lapsehoidjaga ainulaadne side.

Seotud lood:

4. "Kapten Aluspesu: Esimene eepiline film"

George ja Harold on kaks koolivenda, kes teevad ise koomikseid ning naudivad trikkide tegemist. Kui tõre direktor Krupp ähvardab paari lahutada, sisestavad nad talle hüpnoosi all, et ta on üllatav ja heatahtlik superkangelane Kapten Aluspesu. Nad liidavad kolmekesi oma jõud, kui uus õpetaja Professor Pissisorr Kõhulahtistein Kakapüks osutub superkurjamiks, kes tahab kogu naeru hävitada.

5. "Operatsioon välk"

Aasta 1976. Air France lend Tel-Avivist Pariisi kaaperdatakse ja sunnitakse maanduma Ugandas.