Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Hellboy II: The Golden Army" - praegu Amazon Video Prime'is.Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Lauluässad 3" ("Pitch Perfect 3")

Pärast kolledži lõpetamist on Bellade teed lahku läinud ning kohale jõudnud karm reaalsus – iseseisev elu polegi nii roosiline, kui noored naised lootsid. Leevendamaks igatsust koos olemise ja laulmise vastu võtavad preilid ette turnee Hispaaniasse, et esineda sealviibivatele USA sõduritele. Kohapeal korraldatakse aga võistlus terve plejaadi artistide vahel ning auhinnaks on ühistuur koos kuulsa räppar-produtsendi DJ Khalediga. Bellad saavad demonstreerida oma imelisi hääli, a capella laulmise võlusid ja pidada maha laululahinguid, kuid nende vastastel on lisaks lauluhäälele ka teine relv – muusikainstrumendid. Kumb jääb peale, kas hääled või pillid, selles on küsimus.

Viimasele ühisturneele lisavad ohtralt vürtsi ja särtsu kohtumised seksikate sõduritega ning Aubrey (Anna Camp) ja Paksu Amy (Rebel Wilson) plahvatuslikult keerulised isa-suhted. Filmi peakangelane Beca (Anna Kendrick) peab aga tegema ühe eriti raske valiku.

Seotud lood:


2. "Berliini sündroom" ("Berlin Syndrome")

Kergel puhkuseromaanil Berliinis on noore austraallanna jaoks kohutavad tagajärjed.


3. "Viiskümmend musta varjundit" ("Fifty Shades Of Black")

Fenomenaalselt eduka "Viiekümne halli varjundi“ ajatu raamatu ja filmi paroodias "Viiskümmend musta varjundit" avab oma mängutoa uksed vaatajale Marlon Wayans.


4. "Titaanide raev" ("Wrath of the Titans")

Eepiline lahing titaanide ja jumalate vahel jätkub selles järjes, mille sündmused leiavad aset kümme aastat pärast "Titaanide heitluse" omi. Kümmekond aastat pärast hirmsa Krakeni üle võidu saavutamist elab Zeusi pooljumalast poeg Perseus üksildases kalurikülas ning kasvatab oma väikest poega Heliust. Samal ajal on aga inimesed kaotanud usu jumalatesse. Seetõttu hakkab Zeusi, Hadese ja Poseidoni võim haihtuma, mis võib tuua kaasa inimkonna hävingu, kui nende vangistatud isa Kronos peaks Tartarusis oma maa-alusest vanglast vabanema. Perseus ei suuda oma tõelisele kutsumusele vastu seista ja laskub maa alla, et vabastada Zeus Hadese, Arese ja Kronose küüsist.


5. "Kõik, mis on hea" ("All Good Things")

Tõsielul põhinev krimidraama räägib loo New Yorgi kurikuulsaimast kadumisest. Ryan Gosling kehastab David Marksi, kelle tegelaskuju põhineb New Yorgi kinnisvaramagnaadil Robert Durstil. Kui Dursti abikaasa 1982. aastal jäljetult kadus, kahtlustati meest oma naise tapmises, ent esialgu süüdistust mehele ei esitatud... Kõrvalosades mängivad Kirsten Dunst, Frank Langella ja Lily Rabe.