Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?


Nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused: mida vaadata ja kust?
"Mowgli: Legend of the Jungle" - praegu Netflixis. Ekraanitõmmis

Kui kasutad kodus filmide ja seriaalide vaatamiseks Amazon Prime Video, Netflixi, Telia, Elisa ja TVPlay Premiumi teenuseid, siis panime sinu jaoks kokku nädalavahetuse filmi - ja seriaalisoovitused.

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

1. "Labürindijooksja: Surma ravim" ("Maze Runner: The Death Cure")

"Labürindijooksja" triloogia on jõudnud oma eepilise finaalini. Thomas (Dylan O'Brien) juhatab põgenenud välujad kõige ohtlikumale missioonile. Sõprade päästmiseks peavad nad tungima Viimasesse Linna, MOOLOKi kontrolli all olevasse labürinti, mis võib osutuda tõeliseks surmalõksuks. Kes iganes selle läbida suudab, võib leida ka vastused küsimustele, mida välujad on esitanud alates ajast, mil nad esmakordselt labürinti viidi.

"Labürindijooksja: Surma ravim" on James Dashneri bestselleritriloogia kolmanda romaani alusel valminud seiklusfilm, mille lavastajaks sarnaselt kahe eelmise looga Wes Ball.


2. "Solist" ("The Soloist")

Ajakirjanik Steve Lopez tutvub kunagise andeka lapsmuusiku Nathaniel Anthony Ayersiga, kes mängib nüüd viiulit Los Angelese tänavatel. Kui Lopez üritab aidata kodutu taas muusikamaailma, sugeneb meeste vahele sõprus, mis muudab mõlema elusid.

Seotud lood:


3. "Ettelugeja" ("The Reader")

Teise maailmasõja järgne Saksamaa. Teismeline Michael Berg (David Kross/Ralph Fiennes) jääb haigeks ja teda aitab koju võõras Hanna (Kate Winslet), kes on poisist kaks korda vanem. Michael taastub sarlakitest ja otsib Hanna üles, et teda tänada. Nende vahel tekib kiirelt kirglik, kuid salajane armusuhe. Michael avastab, et Hanna'le meeldib, kui talle raamatuid loetakse ja nende füüsiline suhe süveneb. Vaatamata nende intensiivsele sidemele kaob Hanna ühel päeval saladuslikult ning Michael jääb murtud südamega ja segadusesse.


4. "Kõige tagaotsitum mees" ("A Most Wanted Man")

Kui Hamburgis ilmub välja üks jõhkralt piinatud immigrant, kes on pooleldi tšetšeen, pooleldi venelane ja nõuab oma kadunud isa varandust, äratab see koheselt suurt tähelepanu USA ja Saksamaa Julgeolekuagentuurides. Kes on see tundmatu mees? Kas süütu immigrant, kes otsib turvalisemat elu või hoopiski ohtlik terrorist?